ناکامی «امباپه» برابر بارسلونا/ اتلتیکو نیمی از راه صعود را
رفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ناکامی «امباپه» برابر بارسلونا/ اتلتیکو نیمی از راه صعود را
رفت
به گزارش خبرنگار سایت احکام، در دو دیدار باقی مانده از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شامگاه چهارشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های بارسلونا و پاری سن ژرمن در پاریس به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود بارسلونا به پایان رسید. در دیگر دیدار هم تیم اتلتیکومادرید موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد دورتموند عبور کند.

* پاری سن ژرمن ۲ – بارسلونا ۳
در این دیدار که به میزبانی پاری سن ژرمن برگزار شد شاگردان لوییز انریکه به مصاف شاگردان ژاوی در تیم بارسلونا رفتند. در این دیدار این بارسلونا بود که موفق شد ابتدا با گل رافینیا از روی دفع ناقص دروازه بان پاری سن ژرمن ساخته شد از حریف خود پیش بیفتد تیمش را برنده به رختکن بفرستد.
اما با آغاز نیمه دوم پاری سن ژرمن طوفانی ظاهر شد و ۲ گل پیاپی عثمان دمبله در دقیقه ۴۸ و ویتینیا در دقیقه ۵۱ موجب شد تیم میزبان ۲ بر یک جلو بیفتد.
اما این پایان کار نبود و این بار نوبت شاگردان ژاوی بود که نتیجه بازی را برگردانند و ابتدا رافینیا در دقیقه ۶۲ کار را به تساوی کشاند و سپس آندرئاس کریستنسن بارسلونا را با نتیجه ۳ بر ۲ پیش انداخت تا کار یاران کیلیان امباپه در دیدار برگشت بسیار سخت شود.

* اتلتیکومادرید ۲ – دورتموند یک
در این دیدار اتلتیکومادرید اسپانیا میزبان دورتموند آلمان بود و رودریگو دی پائول خیلی زود و در چهارمین دقیقه بازی موفق شد به دنبال اشتباه دروازه بان و مدافع دورتموند در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شود و گل نخست شاگردان «دیه‌گو سیمئونه» را به ثمر برساند.
در دقیقه ۳۲ باز هم این اشتباه مدافعان دورتموند بود که کار دست این تیم داد و باعث شد توپ به آنتوان گریزمان برسد و او هم با یک پاس تماشایی «ساموئل لینو» را در موقعیت گلزنی قرار دهد تا بازی در نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به سود اتلتیکومادرید به پایان برسد.
در دقیقه ۸۱ اما «سباستین هالر» موفق شد یکی از گل‌های خورده را برای جبران کند تا بازی با نتیجه ۲ بر یک به پایان برسد و امید شاگردان «ادین ترزیچ» برای بازی برگشت در آلمان بیشتر شود. امیدوارم از خبر ناکامی «امباپه» برابر بارسلونا/ اتلتیکو نیمی از راه صعود را
رفت
راضی بوده باشید.

ناکامی «امباپه» برابر بارسلونا/ اتلتیکو نیمی از راه صعود را
رفت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۱ ۰۲:۴۰:۴۶