ناآرامی در کرانه باختری در پی شهادت یک رهبر حماس در زندان
اسراییل

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ناآرامی در کرانه باختری در پی شهادت یک رهبر حماس در زندان
اسراییل
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، باشگاه اسیر فلسطین خبر شهادت «عمر حمزه دراغمه» اسیر فلسطینی در زندان «مجدو» رژیم صهیونیستی را تأیید کرد.
بر پایه این گزارش، منابع فلسطینی گزارش دادند که «حمزه دراغمه» ۵۸ ساله که در بازداشت اداری بود، امروز (دوشنبه) در زندان به شهادت رسید.
علت شهادت وی مشخص نشده و محل ابهام واقع شده است‌؛ چراکه دراغمه صبح امروز در جلسه دادگاه خود شرکت کرده و به گفته وکیلش در سلامت کامل به سر می‌برد. دراغمه در ۱۸ سایت احکام ماه توسط نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بازداشت شد و به مجازات اولیه شش ماه زندان محکوم شده بود.
اهالی شهر طوباس ساعتی پیش در واکنش به شهادت دراغمه به خیابان‌ها آمده و به تظاهرات علیه رژیم صهیونیستی پرداخته‌اند. انتظار می‌رود که این اعتراضات فردا تشدید یابد و ساکنان طوباس را به اعتراض گسترده بکشاند.
این باشگاه همچنین اعلام کرد: دراغمه از رهبران جنبش حماس بود که با آغاز طوفان الاقصی بازداشت شد.
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز هفتم اکتبر، روز عملیات بزرگ و غافلگیرانه مقاومت فلسطین علیه این رژیم را «روز سیاه» این رژیم توصیف کرد. وی همچنین گفت که «این روز وحشتناک‌ترین روز برای یهودی‌ها پس از حادثه هولوکاست ثبت خواهد شد. ما چاره‌ای جز مرگ یا زندگی پیش روی خود نداریم.»
نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین گفت: حماس اگر می‌توانست همه ما را به قتل می‌رساند. امروز همه توان خود را برای پیروزی به کار گرفته‌ایم. ما شهرهای اسرائیلی در اطراف غزه را دوباره بنا خواهیم کرد. امیدوارم از خبر ناآرامی در کرانه باختری در پی شهادت یک رهبر حماس در زندان
اسراییل
راضی بوده باشید.

ناآرامی در کرانه باختری در پی شهادت یک رهبر حماس در زندان
اسراییل  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۴ ۰۲:۳۹:۰۰