موفقیت شهرداری مرهون همراهی مردم قم است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر موفقیت شهرداری مرهون همراهی مردم قم است به گزارش سوالات شرعی و احکام، سید مرتضی سقائیان نژاد در آئین آغاز گام چهارم طرح بزرگ «قم در مسیر تحول» که با افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۷۰ پروژه بزرگ شهری همراه است، اظهار کرد: حفظ سرمایه‌هایی که در اختیار انسان است، رشد آن انسان را نشان می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی (ع)، مطرح کرد: نهضت حسینی (ع) ارتباط مستقیمی با موضوع رشد انسان دارد.
شهردار قم بابیان اینکه سرمایه اجتماعی امروز بالاترین سرمایه است، عنوان کرد: شکل‌گیری تعاملات میان مردم در حقیقت می‌تواند رشد و تقویت حرکت‌ها را نشان دهد.
وی با اشاره به اینکه سرمایه اجتماعی به معنای اعتماد مردم به حکومت است، خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم اعتماد مردم را به دست بیاوریم و به کرامت آن‌ها احترام بگذاریم، یعنی در مسیر تقویت سرمایه اجتماعی گام برداشته‌ایم و منجر به استحکام و انسجام حاکمیت می‌شود.
سقائیان نژاد بابیان اینکه شهرداری‌ها از بدو تولد تا مرگ با مردم ارتباط دارند، تصریح کرد: خدمات شهرداری‌ها در سفره‌های مردم خودش را نشان می‌دهد.
وی با اشاره به تلاش داریم به مردم بگوئیم که ما قدردان شما هستیم، یادآور شد: برای تحقق این موضوع باید از فرصت‌هایی ازجمله هفته دولت استفاده کنیم.
شهردار قم بابیان اینکه کشوری که نتواند از سرمایه‌های اجتماعی خود حفاظت کند، مستعمره خواهد شد، ابراز کرد: امروز استقلال جمهوری اسلامی مدیون همدلی و همراهی مردم است امیدوارم از خبر موفقیت شهرداری مرهون همراهی مردم قم است راضی بوده باشید.

موفقیت شهرداری مرهون همراهی مردم قم است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۱ ۰۲:۳۷:۰۹