موشک‌های مامی‌توانند تمامی شهرهای ائتلاف متجاوز را هدف قرار
بدهند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر موشک‌های مامی‌توانند تمامی شهرهای ائتلاف متجاوز را هدف قرار
بدهند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المسیره، مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی اعلام کرد که قوای موشکی یمن می‌تواند تمامی شهرهای ائتلاف متجاوز به یمن را هدف قرار بدهد.
وی در ادامه با اشاره به تلاش‌هایی که در این کشور در حال انجام است و با اشاره به اقدامات دشمن افزود: ما نباید به شکست‌خوردگان گوش فرا بدهیم و تسلیم آنان بشویم. ما مردان اداره کشور خود هستیم و این را ثابت خواهیم کرد. دشمن ما به این موضوع واقف است.
رئیس شورای عالی سیاسی یمن ضمن اشاره به اوضاع جنگی در یمن ادامه داد: از مغالطه‌های عجیب این است که در شرایط جنگ در مورد نیازمندی‌های اوضاع صلح سخن بگوییم. این موضوع خارج از منطق است.
المشاط ادامه داد: مقایسه‌هایی که از سوی افراد معلوم‌الحال انجام می‌شود سودی ندارد. ما فرزندان امروزیم، باید صفحه جدیدی را رقم بزنیم و همگی برای ساختن کشور خود تلاش کنیم.
وی خطاب به افرادی که در بخش‌های غیرنظامی مشغول هستند، گفت: از همگان می‌خواهم که کارها را با همان همت و پشتکاری که مجاهدان نیروهای مسلح دارند، به انجام برسانند. امیدوارم از خبر موشک‌های مامی‌توانند تمامی شهرهای ائتلاف متجاوز را هدف قرار
بدهند
راضی بوده باشید.

موشک‌های مامی‌توانند تمامی شهرهای ائتلاف متجاوز را هدف قرار
بدهند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۱ ۰۲:۳۹:۵۸