مواضع تروریست‌ها در حماه و ادلب زیر آتش سنگین ارتش
سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مواضع تروریست‌ها در حماه و ادلب زیر آتش سنگین ارتش
سوریه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، عملیات ارتش سوریه در مناطق مختلف استان‌های «ادلب» و «حماه» همچنان ادامه دارد.
بر اساس گزارش رسانه‌های محلی، نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنجشنبه موفق شدند مواضع و مخفیگاه‌های وابسته به گروه‌های تروریستی از جمله «انصار التوحید»، «حراس الدین»، «الحزب الاسلامی الترکستانی» و «هیأت تحریر الشام» (جبهه النصره سابق) را در استان ادلب منهدم کنند.
یک منبع نظامی میدانی بلندپایه اعلام کرد که ارتش سوریه با همکاری اطلاعاتی یگان پهپادی ارتش روسیه توانست به اهداف تعیین شده خود علیه تروریست‌ها در حومه‌های استان حماه و ادلب با آتش سنگین توپخانه‌ای و موشکی حمله کند.
به گفته این فرمانده نظامی سوری، در جریان این حمله سنگین، دست‌کم ۵۰ مقر تروریست‌ها منهدم شد و بیش از ۸۰ تروریست مجروح شدند.
به گزارش این مقام نظامی، ارتش سوریه امروز مواضع تروریست‌ها در مناطق تحت اشغال استقرار غیرقانونی ارتش ترکیه در حومه ادلب را هدف آتشبار حملات موشکی و توپخانه‌ای سنگین قرار داد، زیرا گروه‌های تروریستی در حملات خود از محل استقرار غیرقانونی نظامیان ارتش ترکیه به عنوان چتری برای ادامه حملات تروریستی خود استفاده می‌کنند و ارتش سوریه نیز امروز همه مواضع عناصر تروریستی را هدف حملات شدید خود قرار داد. امیدوارم از خبر مواضع تروریست‌ها در حماه و ادلب زیر آتش سنگین ارتش
سوریه
راضی بوده باشید.

مواضع تروریست‌ها در حماه و ادلب زیر آتش سنگین ارتش
سوریه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۶ ۰۲:۳۸:۴۹