مواضع ائتلاف متجاوز در جزایر اشغالی یمن را هدف قرار خواهیم
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مواضع ائتلاف متجاوز در جزایر اشغالی یمن را هدف قرار خواهیم
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، جنبش انصارالله یمن روز یکشنبه در پیامی هشدارآمیز خواستار عقب نشینی نیروهای نظامی ائتلاف کشورهای عربی به رهبری ریاض از جزایر اشغالی تحت حاکمیت یمن شد و تهدید کرد که چنانچه دست از اشغال جزایر تحت حاکمیت یمن دست بر ندارند، مواضع آنها را با موشک‌های خود هدف قرار خواهد داد.
خبرگزاری اسپوتنیک شامگاه یکشنبه گزارش داد که «مهدی المشاط» رئیس شواری عالی سیاسی یمن در نطقی با هشدار به ائتلاف سعودی اعلام کرد که جنبش انصارالله دارای قدرت نظامی شکست ناپذیر و تنومندی است و طی روزهای آتی زرادخانه نظامی خود را توسعه خواهد داد و تجارب نظامی و دستاوردهای موشکی خود را در برخی از جزایر اشغالی آزمایش خواهد کرد.
مهدی المشاط با انتقاد از پروپاگانداری تبلیغاتی و عملیات روانی ائتلاف عربی ضد جنبش انصارالله یمن به اتئلاف متجاوز هشدار داد که دشمن را با پاسخ نظامی خود غافلگیر خواهیم کرد، زیرا دشمن ما بی‌رحم و خوی استکباری دارد و زبانی جز زبان زود نمی‌فهمد و لذا هرآنچه که لازم باشد بر توان بازدارندگی خود خواهیم افزود.
رئیس شورای عالی سیاسی دولت نجات ملی یمن در سفر به استان «المحویت» واقع در غرب یمن در جمع مردم محلی آن اظهار داشت: تقابل نظامی ما با دشمن ابعاد و لایه‌های مختلفی دارد و مواجهه نظامی تنها یک بخش از آن است و بخش دیگری از آن معطوف به جنگ اراده‌ها است و دشمن با محاصره نظامی ما به دنبال مرگ تدریجی ما است، اما ما زندگی با عزت را انتخاب کرده‌ایم و برای همین در جنگ اراده هرگز عقب نشینی نمی‌کنیم.
هفته گذشته، مهدی المشاط در نطقی با انتقاد از کارشکنی واشنگتن در پیشبرد مذاکرات آتش بس با ریاض از پایان مذاکرات با عربستان خبر داد.
المشاط با اشاره به علت توقف مذاکرات با طرف سعودی گفت: مذاکرات با طرف سعودی را در موضوع پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان یمنی خاتمه دادم، زیرا آنان عملاً با تاراج منابع نفتی و گازی ما به دنبال پرداخت از منابع مالی خود ما در قالب صدقه هستند و این امر غیرقابل پذیرفتنی است، زیرا آنان با تاراج سرمایه انرژی نفتی ما و تبدیل ارزی آن و انتقالش به بانک مرکزی سعودی وانمود می‌کنند که در حال جبران هستند.
گفتنی است در هشتم ماه آپریل / فرودین گذشته هیئت سعودی با وساطت هیئت اعزامی کشور پادشاهی عمان در صنعا با مقامات انصارالله یمن موضوع مذاکرات آتش بس و پرونده اسرا را آغاز کردند. و این مذاکرات طبق اظهارات مقامات انصارالله در فضایی مثبت و خوش بینانه ادامه دارد. امیدوارم از خبر مواضع ائتلاف متجاوز در جزایر اشغالی یمن را هدف قرار خواهیم
داد
راضی بوده باشید.

مواضع ائتلاف متجاوز در جزایر اشغالی یمن را هدف قرار خواهیم
داد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۳۱ ۰۲:۳۸:۳۱