مهلت ۴۸ ساعته برای اعتراض کاندیدای انتخابات دور دوم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مهلت ۴۸ ساعته برای اعتراض کاندیدای انتخابات دور دوم محمدرضا آمویی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: فرایند انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه روز گذشته برگزار شد.
وی افزود: پس از نهایی شدن نتایج طی امروز و فردا نتایج قطعی روی سامانه جامع انتخابات بارگزاری می‌شود.
فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: کاندیدایی که به نحوه برگزاری و یا نتایج انتخابات معترض هستند می‌توانند طی ۴۸ ساعت پس از بارگزاری نتایج اعتراض خود را اعلام کنند.
وی ادامه داد: شورای نگهبان نیز فرصتی یک هفته‌ای به کاندیدا برای ثبت اعتراض در سامانه خود داده است که با ارائه مستندات کاندیدا می‌توانند اعتراضات خود را در این سامانه ثبت کنند.
آمویی خاطرنشان کرد: انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه با ۱۰ هزار عامل اجرایی در قالب ۶۴۵ شعبه اخذ رأی روز گذشته در کرمانشاه برگزار شد.
گفتنی است، در انتخابات روز گذشته عبدالرضا مصری و فضل الله رنجبر ۲ کاندیدی بودند که توانستند با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی برای ۴ سال معرفی شوند، پیش از این نیز محمد رشیدی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ با رأی مردم کرمانشاه جواز حضور در مجلس دوازدهم را کسب کرده بود. امیدوارم از خبر مهلت ۴۸ ساعته برای اعتراض کاندیدای انتخابات دور دوم راضی بوده باشید.

مهلت ۴۸ ساعته برای اعتراض کاندیدای انتخابات دور دوم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۴۲:۳۲