مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تمدید
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تمدید
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اصلاحات دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش علمی کاربردی سایت احکامماه ۱۴۰۲ منتشر شد.
به‌منظور فراهم کرددن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام و انتخاب رشته در این دوره ها اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.
لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مذکور و مندرجات اصلاحات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.
در ضمن آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ نسبت به مشاهده و ویرایش موارد قابل اصلاح و کدرشته‌محل‌ های انتخابی خود اقدام کنند.
اصلاح رشته محل مربوط به دفترچه راهنما:
۱. مرکز آموزش علمی کاربردی با کد ۲۰۶۲۲/ مهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE)/ رشته‌محل حذف شد.
۲. مرکز آموزش علمی کاربردی با کد ۲۱۰۸۸/ کارشناسی حرفه‌ای مدیریت کسب و کار/ رشته‌محل حذف شد.
۳. مرکز آموزش علمی کاربردی با کد ۲۱۶۵۴/ کارشناسی حرفه‌ای مدیریت تبلیغات تجاری/ رشته‌محل حذف شد. امیدوارم از خبر مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تمدید
شد
راضی بوده باشید.

مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تمدید
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۳ ۰۲:۴۰:۱۲