مهارت‌های زندگی در دانش‌آموزان بوشهر تقویت شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مهارت‌های زندگی در دانش‌آموزان بوشهر تقویت شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، صالح رحیمی عصر شنبه در بررسی مسائل و مشکلات مدارس شهرستان بوشهر و بازدید از مدرسه دخترانه محدثه اظهار داشت: در این بازدیدها وضعیت آموزشی و تربیتی در مدارس مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به بررسی فضای آموزشی، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و تجهیزات و امکانات مدارس تصریح کرد: به منظور رفع موانع و مشکلات مدارس در شهرستان بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.
فرماندار بوشهر گفت: مدارس باید فضای لازم برای تربیت و پرورش دانش آموزان را ایجاد کنند لذا بخشی از برنامه‌های درسی باید به سمت اهداف پرورشی و تربیتی و آماده شدن دانش‌آموزان برای ورود به زندگی اجتماعی سوق داده شود.
رحیمی فرماندار بوشهر بیان کرد: از وظایف مهم نظام تعلیم و تربیت آموزش مهارت‌های مختلف به ویژه مهارت‌های زندگی اجتماعی به دانش‌آموزان است.
فرماندار بوشهر در این بازدید ضمن سرکشی از کلاس‌های درس و گفت‌وگو با دانش‌آموزان، طی نشستی با مسئولان آموزش و پرورش و مدیر مدرسه، در جریان اقدامات آموزشی و پرورشی این آموزشگاه قرار گرفت‌. امیدوارم از خبر مهارت‌های زندگی در دانش‌آموزان بوشهر تقویت شود راضی بوده باشید.

مهارت‌های زندگی در دانش‌آموزان بوشهر تقویت شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۲ ۰۲:۳۹:۱۱