منافقین تنهاتر از همیشه؛ ورود «مریم رجوی» به آلبانی ممنوع
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر منافقین تنهاتر از همیشه؛ ورود «مریم رجوی» به آلبانی ممنوع
شد
برخی منابع امنیتی آگاه فاش ساختند که مقامات قضائی آلبانی با مستنداتی که اخیراً در ماجرای پاکسازی مقر گروهک «مجاهدین خلق» در «تیرانا» دست یافته‌اند، با تروریستی خواندن فعالیت این گروهک، با صدور حکمی ورود «مریم رجوی» سرکرده این گروهک به آلبانی را ممنوع کردند.
به گزارش سوالات شرعی و احکام، برخی منابع امنیتی آگاه گزارش دادند که مقامات کشور آلبانی با صدور دستوری ورود «مریم رجوی» سرکرده باند تروریستی مجاهدین خلق به این کشور را ممنوع کرده‌اند.
وبگاه «روسیا الیوم» شامگاه پنجشنبه به نقل از مقامات امنیتی آگاه گزارش دادند که دادگاه مبارزه با تروریسم آلبانی با صدور حکمی ورود مریم رجوی، سرکرده باند تروریستی مجاهدین خلق را به این کشور قدغن کرد.
بر پایه این گزارش، منابع امنیتی آگاه فاش ساختند که دادگاه مبارزه با تروریسم آلبانی پس از دریافت و بررسی مستنداتی از هدایت و رهبری سرکرده این باند مخوف در انجام برخی عملیات‌های تروریستی در داخل ایران، با صدور حکمی قضائی از تردد این عنصر تروریستی به آلبانی ممانعت کردند.
گفتنی است مریم رجوی پیشتر در ماه می / اردیبشهت سال جاری همزمان با عملیات پاکسازی مقر این باند تروریستی در «تیرانا» توسط پلیس ضد تروریسم آلبانی با خروج از این کشور به فرانسه متواری شد.
پلیس در ماجرای عملیات پاکسازی اردوگاه منافقان در تیرانا، مقادیر زیادی از تجهیزات جاسوسی، رایانه و غیره ضبط و مصادره کرد.
در همین ارتباط، «ایدی راما» نخست وزیر آلبانی پیشتر در اظهاراتی با تقبیح و محکومیت فعالیت این گروهک در این کشور اعلام کرد که هرگز اجازه نخواهد داد که کشورش کانونی برای فعالیت تروریستی این گروهک علیه ایران شود. گفتنی است وی پیشتر این گروهک تروریستی را تهدید به اخراج از آلبانی کرده بود. امیدوارم از خبر منافقین تنهاتر از همیشه؛ ورود «مریم رجوی» به آلبانی ممنوع
شد
راضی بوده باشید.

منافقین تنهاتر از همیشه؛ ورود «مریم رجوی» به آلبانی ممنوع
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۴ ۰۲:۴۰:۳۲