منابع عبری شلیک موشک به عسقلان را تایید کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر منابع عبری شلیک موشک به عسقلان را تایید کردند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شامگاه پنجشنبه شلیک یک فروند موشک به عسقلان از شمال نوار غزه صورت گرفته است.
منابع عبری زبان اعلام کردند یک موشک از شمال نوار غزه به شهر اشغالی عسقلان شلیک شده است.
ساعاتی پیش از این نیز، گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که شهرهای اشغالی سدیروت و عسقلان و سایر شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را در پاسخ به جنایت‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی هدف حملات سنگین راکتی قرار داده است.
گردان‌های قدس با صدور بیانیه‌ای درباره این حملات اعلام کرد: ساعت ۹ شب به وقت شهادت فرمانده «بها ابوعطاء» همچنان وعده ما برای حملات موشکی و راکتی به شهرک‌های صهیونیست‌نشین و پاسخ به جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین خواهد بود.
منابع محلی هم از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیست‌نشین «نیر عام» و «مفلاسیم» در مرزهای شمالی نوار غزه خبر دادند.
این تحولات در حالی است که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به یک خانه مسکونی در غرب شهر غزه چهار نفر شهید و شمار زیادی زخمی شدند.
در حمله هوایی رژیم اشغالگر به یک خانه مسکونی در محله شیخ رضوان در شمال شهر غزه هم شماری شهید یا زخمی شدند.
دو هفته پیش نیز در پاسخ به ادامه تجاوزات و جنگ صهیونیست‌ها علیه غزه، گروهان‌های قدس شهرهای اشغالی عسقلان، سدیروت، نیرعام و شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را هدف قرار داده بودند.
در حالی که یکصدو نود و پنج روز از تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، مرکز اطلاع‌رسانی جنگی گردان‌های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصاویر حملات سنگین راکتی به شهرها و شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه پخش کرد.
بر اساس تصاویر منتشر شده، بخشی از حملات گردان‌های قدس به شهرک‌های صهیونیست‌نشین با راکت‌های «گراد» ۱۲.۵ کیلوگرمی انجام گرفته است.
همچنین وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا کنون به ۳۳ هزار و ۹۷۰ نفر افزایش یافت.
بر اساس بیانیه وزارت بهداشت نوار غزه، شمار مجروحان حملات رژیم صهیونیستی هم به ۷۶ هزار و ۷۷۰ نفر رسیده است.
این وزارتخانه افزود که رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته مرتکب هفت جنایت کشتار جمعی در مناطق مختلف نوار غزه شد که بر اثر آن ۷۱ نفر شهید و ۱۰۶ نفر زخمی شدند.
این خبر در حالی است که مدیر اجرایی صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اعلام کرد که از هفتم اکتبر گذشته تا کنون بیش از ۱۳ هزار و ۸۰۰ کودک در نوار غزه جان خود را از دست داده‌اند.
قریب به ۸۰۰۰ نفر نیز همچنان مفقود و زیر آوار هستند و تلاش برای بیرون کشیدن آن‌ها همچنان ادامه دارد. همچنین ۷۳ درصد از شهدا و مجروحان جنگ در غزه زن و کودک هستند. امیدوارم از خبر منابع عبری شلیک موشک به عسقلان را تایید کردند راضی بوده باشید.

منابع عبری شلیک موشک به عسقلان را تایید کردند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۹ ۰۲:۴۲:۳۲