ملکان-میاندوآب پرترددترین محور آذربایجان غربی/ثبت ۵میلیون
تردد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ملکان-میاندوآب پرترددترین محور آذربایجان غربی/ثبت ۵میلیون
تردد
ایرج دست نشان در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به اینکه با گذشت ۹ روز از اجرای طرح نوروزی میزان تردد در جاده‌های آذربایجان غربی از مرز ۵ میلیون تردد گذشت، افزود: در این مدت طبق آمار دستگاه‌های ترددشمار استان مجموع ترددهای ثبت‌شده در ورودی و خروجی‌های استان به ۸۸۹ هزار و ۳۱۱و سیله نقلیه رسید.
وی با اشاره به اینکه متوسط تردد ساعاتی در استان ۲۲۱ خودرو در ساعت بود، اظهار کرد: اوج ساعات تردد در جاده‌های آذربایجان غربی بین ساعت ۱۷ تا ۱۸ ثبت شده است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: بر اساس آمار دریافتی از دوربین‌های نظارتی تصویری در سطح جاده‌های استان، خودروهای سواری و وانت‌بار با بیش از ۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تردد بیشترین میزان تردد را از آغاز طرح نوروزی تاکنون داشتند و سپس خودروهای سنگین با بیش از ۴۹۳ هزار تردد و اتوبوس با ۲۴ هزار و ۲۲۴ تردد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه رعایت اصول ایمنی و استراحت به موقع باعث کاهش حوادث جاده‌ای می‌شود؛ ادامه داد: طبق آمار ارائه‌شده فاصله غیر مجاز با ۴.۳۳ درصد همچنان در صدر تخلفات جاده‌ای آذربایجان غربی قرار دارد.
دست‌نشان گفت: در نهمین روز از اجرای طرح نوروزی بیش از ۶۱۹ هزار وسیله نقلیه در جاده‌های استان تردد کردند که نسبت به مدت زمان سال گذشته رشد ۵.۷۶ درصدی داشته همچنین در این روز بالغ بر ۱۰۸ تردد نیز در ورودی و خروجی‌های استان ثبت شد که این مورد نیز نسبت به مدت زمان سال گذشته خود افزایش ۲.۱۴ درصدی دارد. امیدوارم از خبر ملکان-میاندوآب پرترددترین محور آذربایجان غربی/ثبت ۵میلیون
تردد
راضی بوده باشید.

ملکان-میاندوآب پرترددترین محور آذربایجان غربی/ثبت ۵میلیون
تردد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۴ ۰۲:۳۹:۳۸