ملت ایران در ۱۱ اسفند حماسه دیگری رقم خواهند زد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ملت ایران در ۱۱ اسفند حماسه دیگری رقم خواهند زد به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شنبه شب در جمع مردم امام حسن و سیاه مکان، اظهار داشت: روزی بر ما نمی‌گذرد که به یاد امام زمان (عج) نباشیم، به عشق او زندگی می‌کنیم و دل ما به سوی ایشان روانه است.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه واژه انتظار در جای جای زندگی ما وجود دارد، گفت: انتظار برای ظهور فرزند حضرت فاطمه زهرا (س) سرآمد تمامی انتظارها است.
وی با اشاره به اینکه انتظار تنها چشم به راه بودن نیست و یک نکته دارد، افزود: صرف اینکه بگوییم منتظر هستیم و به عشق امام اشک بریزیم اما خدایی ناخواسته مسیرمان درست نباشد، این رسم انتظار کشیدن نیست.
حسینی بوشهری ادامه داد: منتظر واقعی کسی است که از گناه دوری می‌کند، پرهیزکاری و تقوا را سرمشق قرار می‌دهد.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هر کسی نمی‌تواند جز انصار امام زمان (عج) باشد، گفت: کسی که می‌خواهد جز انصار امام قرار بگرید باید در بین مردم جامعه حسن اخلاق داشته باشد و تعاملش با خانواده و مردم در خور و شأن باشد.
وی افزود: امام زمان (عج) با وجودی که در عصر غیبت است شخصیت‌ها و یارانی دارد بدون اینکه شناسایی شوند، افرادی که متوسل به آن حضرت می‌شوند این یاران بدون اینکه شناخته شوند به این افراد سر می‌زنند.
حسینی بوشهری عنوان کرد: اقدامات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و امدادی ما باید در راستای اهداف امام زمان (عج) رقم بخورد.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: کار فرهنگی در عصر غیبت عبارت است از آشنا کردن نسل جوان با معارف الهی و اهل بیت (ع)، قطعاً این فعالیت‌ها مورد رضایت امام زمان (عج) است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یار امام زمان (عج) بودن التزاماتی دارد، ادامه داد: اگر کسی ملتزم است یا می‌خواهد یار امام باشد، باید الزامات را نیز رعایت کند.
وی بیان کرد: تا دیروز معمار انقلاب اسلامی را نایب امام عصر (عج) می‌دانستیم و امروز نیز امام خامنه ای را نایب حضرت مهدی (عج) می‌دانیم.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مسئله استمرار انقلاب اسلامی که در زمان غیبت شکل گرفته حائز اهمیت است، گفت: خدماتی که در کشور صورت گرفته است در سایه انقلاب اسلامی و دولت بوده است و حجم کار این دولت سنگین است و توطئه‌های دشمن نیز زیاد است.
حسینی بوشهری افزود: ایران حریم ماست و کشور رسول الله (ص) است و نباید اجازه داد دشمن به حریم ما وارد شود. راه وارد نشدن دشمن به این حریم و استمرار این انقلاب لبیک گفتن به رهبر معظم انقلاب و مشارکت پرشور در انتخابات است.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم ما بارها ثابت کردند مأیوس نیستند، ادامه داد: دشمن گاهی اوقات از گوشه و کنار به بهانه مسائل اقتصادی، معیشتی و برخوردهای نامناسب نیروهای اجرایی می‌گوید صحنه را خالی کنید و برخی نیز برای آن سوی آبی‌ها هورا می کشند.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: دشمن قصدش محاصره کشور رسول الله و امام زمان (عج) است اما تا زمانی که این مردم پای کار و وفادار در صحنه هستند دشمن جرأت نگاه چپ به این کشور را نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه امروز در خلیج نیلگون همیشه فارس سپاه و ارتش ما به ناوهای آمریکایی پیام می‌دهند تا فارسی صحبت کنند، گفت: امروز دیگر زمان رژیم طاغوت نیست، امروز در آسیا و اروپا و هر جا بروید ایران بدون نام امام راحل شناخته شده نیست.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در ۲۲ بهمن ماه مردم ما حماسه آفریدند، خاطر نشان کرد: در ۱۱ اسفند ملت ما حماسه دیگری رقم خواهند زد تا دل رهبری و امام زمان (عج) خوشحال شود و دل دشمنان به درد آید و برای چندمین بار حالت یاس و ناامیدی پیدا کنند. امیدوارم از خبر ملت ایران در ۱۱ اسفند حماسه دیگری رقم خواهند زد راضی بوده باشید.

ملت ایران در ۱۱ اسفند حماسه دیگری رقم خواهند زد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۵ ۰۲:۴۳:۱۶