مقدمات انتخابات بر مبنای چهار اصل مورد انتظار رهبر فراهم
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقدمات انتخابات بر مبنای چهار اصل مورد انتظار رهبر فراهم
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد حسین محبیان شامگاه سه شنبه در شورای اداری شهرستان بیجار اظهار کرد: اقدام غیورانه و شجاعانه سپاه انقلاب اسلامی در پاسخ به دشمنان قابل تقدیر است و نشان داد برخورد ما حتی به دشمنان مردانه است.
وی افزود: امروز سالروز فرار شاه معدوم است و یکی از دلایل اهمیت برگزاری این جلسه بیان برنامه‌های دهه فجر است.
محبیان اعلام کرد: مراسمات جشن دهه فجر در تمام نقاط شهری و روستایی برگزار می‌شود و سعی شده کیفیت برنامه‌ها بیشتر شود.
وی ادامه داد: برگزاری انتخابات اهمیت بسیار زیادی دارد و سلامت، امنیت مشارکت و رقابت چهار مؤلفه مورد تاکید رهبر است و در این میان ایجاد مقدمات انتخابات سالم اهمیت زیادی دارد.
محبیان با تاکید بر اینکه نظارت بر رقابت سالم نیز از همین زیادی برخوردار است، گفت: باید با تمام داوطلبین به طور یکسان برخورد شود و همه ما وظیفه داریم با برخورد منطقی این افراد کاندیدا را به رقابت سالم دعوت کنیم.
فرماندار بیجار اضافه کرد: اعضای ستاد انتخابات باید بدون بی طرفی در پای شعب اخذ رأی باشند و مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنیم.
وی گفت: امکانات ادارات باید در اختیار ستاد پیشگیری از بحران و انتخابات قرار گیرد و از توان نیروهای اداری نیز بهره گرفته خواهد شد.
فرماندار بیجار به اهمیت استفاده از توان انجمن‌های مردم نهاد اشاره کرد و بیان داشت: لازم است تا از توان انجمن‌های مردم نهاد نیز استفاده کرد تا شاهد برگزاری انتخابات پرشوری باشیم.
وی ادامه داد: یکی از مهمترین وظیفه ادارات اطلاع رسانی شفاف هم در ارائه خدمات و هم در زمان بروز مشکلات است و در ایام دهه فجر روابط عمومی‌ها مصاحبه‌ای داشته باشند و به بیان عملکرد دستگاه اجرایی خود بپردازند.
محبیان به لزوم نظارت بر بازار اشاره کرد و بیان داشت: نظارت بر بازار بالاخص در ایام منتهی به پایان سال و عید نوروز اهمیت زیادی دارد و این نظارت‌ها تشدید پیدا خواهد کرد. امیدوارم از خبر مقدمات انتخابات بر مبنای چهار اصل مورد انتظار رهبر فراهم
شود
راضی بوده باشید.

مقدمات انتخابات بر مبنای چهار اصل مورد انتظار رهبر فراهم
شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۴۱:۲۵