مقاوم‌سازی مسکن روستایی در دیلم با جدیت دنبال می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقاوم‌سازی مسکن روستایی در دیلم با جدیت دنبال می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد اسدی عصر سه‌شنبه در مراسم افتتاح یک واحد مسکن روستایی از محل تفاهم‌نامه ۴۰ هزار در روستای عامری از توابع شهرستان دیلم اظهار داشت: توجه جدی بنیاد مسکن استان به مقاوم سازی واحدهای مسکونی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت قابل ستایش است.
وی خاطر نشان کرد: پیش‌تر مدیرکل بنیاد مسکن استان قول افزایش سهمیه تسهیلات طرح ویژه بازسازی و مسکن روستایی در شهرستان دیلم را داده بود که جا دارد از از نگاه ویژه ایشان به این شهرستان تقدیر می‌کنم.
فرماندار دیلم با بیان اینکه توجه ویژه به مقام سازی منازل مسکونی، موجب افزایش رضایتمندی مردم را فراهم آورده است، افزود: باید تلاش شود روند اجرای این برنامه مهم شتاب بیشتری بگیرد.
وی اظهار داشت: تلاش‌های صورت گرفته از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف عمرانی و زیرساختی در سطح روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت ملموس و هدفدار است که همکاری و مشارکت بیشتر دهیاران برای شکوفایی شهرستان دیلم را می‌طلبد. امیدوارم از خبر مقاوم‌سازی مسکن روستایی در دیلم با جدیت دنبال می‌شود راضی بوده باشید.

مقاوم‌سازی مسکن روستایی در دیلم با جدیت دنبال می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۰ ۰۲:۴۲:۳۲