مقاومت لبنان با موشک «برکان» پادگان «برکت ریشا» را هدف قرار
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقاومت لبنان با موشک «برکان» پادگان «برکت ریشا» را هدف قرار
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، جنبش حزب الله لبنان روز جمعه اعلام کرد که پایگاه نظامی صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی را با توپخانه و موشک‌های برکان هدف قرار داد.
مقاومت اسلامی لبنان طی بیانیه‌هایی بعد از ظهر امروز جمعه اعلام کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی در حمایت از مردم ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها، در سه نوبت مواضع صهیونیست‌ها را با موشک برکان و توپخانه هدف قرار دادند و اصابت مستقیم حاصل شد.
حزب الله لبنان ۳ بیانیه صادر کرد و در این بیانیه‌ها اعلام کرد که پایگاه نظامی صهیونیستی یعنی پایگاه‌های برکه ریشه را با توپخانه و سایر سلاح‌های سنگین عصر امروز جمعه هدف قرار داده همچنین در بیانیه دیگرش اعلام کرد که تجمع دیگری نظامیان صهیونیست را در اطراف پایگاه نظامی ظهیره هدف قرار داد و اصابت مستقیم حاصل شد.
با آغاز عملیات طوفان الاقصی (۱۵ سایت احکامماه) و حمله همه جانبه رژیم صهیونیستی یک روز پس از آن به مناطق مسکونی، درمانی و آموزشی نوار غزه، حزب الله لبنان در اقدامی هماهنگ با مقاومت فلسطین اقدام به هدف قرار دادن پایگاه‌های نظامی، جاسوسی و شنود صهیونیست‌ها در شمال سرزمین‌های اشغالی کرد که در اثر آن تاکنون ده‌ها پایگاه رژیم صهیونیستی در حدفاصل این منطقه با جنوب لبنان نابود شد و ده‌ها دستگاه تانک، نفربر و خودروی زرهی صهیونیست‌ها نیز هدف مقاومت لبنان قرار گرفته و شمار زیادی از نظامیان صهیونیست نیز به هلاکت رسیدند. امیدوارم از خبر مقاومت لبنان با موشک «برکان» پادگان «برکت ریشا» را هدف قرار
داد
راضی بوده باشید.

مقاومت لبنان با موشک «برکان» پادگان «برکت ریشا» را هدف قرار
داد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۶ ۰۲:۴۰:۰۶