مقاومت عراق باردیگر بندر ایلات را هدف حملات پهپادی قرار
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقاومت عراق باردیگر بندر ایلات را هدف حملات پهپادی قرار
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، مقاومت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که به سمت یک هدف نظامی در بندر «ایلات» واقع در مناطق جنوبی فلسطین اشغالی پهپاد شلیک کرده است.
همزمان، ارتش اسرائیل مدعی شده برای رهگیری دو پهپاد، جنگنده به پرواز درآورده است.
لحظه شلیک پهپادهای عراقی که به نظر می‌رسد از طراز «الارفد» باشند، در رسانه پخش شده است.
همچنین گفته شده است که مقاومت اسلامی عراق پس از پهپاد «الارفد» امروز از یک پهپاد جدید دیگر برای حمله به اهداف صهیونیستی بهره برده که هنوز رسماً از آن رونمایی نشده است.
این پهپاد از قدرت تخریب بیشتر و سرعت بالاتری بهره‌مند است.
چند شب پیش نیز مقاومت اسلامی عراق در ساعات بامداد حداقل دو بار بندر صهیونیستی ایلات در جنوب مناطق اشغالی را هدف قرار داد.
هفته گذشته نیز پهپادهای مقاومت عراق به مواضع دشمن صهیونیستی در بندر ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرد. مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که یک هدف حیاتی دشمن اشغالگر را در بندر ایلات (ام‌الرشراش) به وسیله هواپیماهای بدون سرنشین هدف گرفته است.
براساس این بیانیه، این هدف گیری مقاومت عراق دقیق بوده و پهپاد مورد نظر به هدف اصابت کرده است. همزمان شبکه عبری کان خبر از شنیدن صدای انفجاری بزرگ در آسمان ایلات داده و مدعی شده یک پرتابه در آسمان آن رهگیری شده است.
این برای چندمین بار است که بندر ایلات توسط نیروهای مقاومت عراق هدف قرار می‌گیرد.
چند شب پیش نیز مقاومت اسلامی عراق باردیگر اهدافی در جنوب مناطق اشغالی فلسطین را هدف قرار داد و همزمان اعلام کرد است که از طریق حملات پهپادی، پایگاه هوایی نظامی رژیم صهیونیستی در ایلات را هدف قرار داده است. به گفته مقاومت اسلامی عراق، مجاهدان این گروه سحرگاه پایگاه هوایی نظامی اشغالگران اسرائیل در ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
از سوی دیگر تحولات در غزه در حالی ادامه دارد که گردان‌های قسام اعلام کرده است که یک دستگاه بولدوزر نظامی صهیونیست از نوع D۹ را در جنوب شرق محله الصبره در شهر غزه با راکت تاندوم هدف قرار داده است.
گردان‌های قسام اعلام کرد دو خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب محله الزیتون در شهر غزه با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ و بمب شواظ هدف قرار داده است.
گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس، نظامیان صهیونیست را در شرق رفح در جنوب نوار غزه در کمینی سخت گرفتار کرد.
قسام اعلام کرد که دهانه یک تونل را پس از رسیدن نظامیان رژیم صهیونیستی متشکل از ۳ خودروی زرهی و یک بیل مکانیکی منفجر کرده که بر اثر آن برخی از اشغالگران کشته و برخی دیگر زخمی شدند.
گردان‌های قسام همچنین نظامیان صهیونیست را در جنوب محله الزیتون در شهر غزه با گلوله‌های خمپاره در هم کوبید.
نیروهای شهید عمر القاسم تاکید کرد که نیروهای اشغالگر را در نزدیکی منطقه المطار در شرق رفح با موشک‌های ۱۰۷ هدف قرار داده است.
همچنین گردان‌های قدس اعلام کرد مرکز فرماندهی و کنترل نیروهای اشغالگر را در محور نتساریم در جنوب شهر غزه هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است. امیدوارم از خبر مقاومت عراق باردیگر بندر ایلات را هدف حملات پهپادی قرار
داد
راضی بوده باشید.

مقاومت عراق باردیگر بندر ایلات را هدف حملات پهپادی قرار
داد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۵ ۰۲:۳۷:۴۱