مقاومت، امروز یک قدرت منطقه‌ای بزرگ است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقاومت، امروز یک قدرت منطقه‌ای بزرگ است به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از وبگاه «العهد»، شیخ احمد قبلان، مفتی جعفری لبنان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت هفدهمین سالگرد پیروزی لبنان بر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه، تاکید کرد که با وجود بازی‌های بین‌المللی و اجرای پروژه به تنگنا کشیدن کشور از سوی آمریکا، لبنان، عزیز و قدرتمند است.
وی پیروزی در جنگ ۳۳ روزه را پایه‌گذار بزرگ‌ترین پیروزی بر رژیم صهیونیستی در سطح بازسازی موازنه‌ها و معادله‌های منطقه دانست.
قبلان با اشاره به جایگاه کنونی مقاومت در منطقه تاکید کرد که مقاومت امروز یک قدرت منطقه‌ای بزرگ و یک پشتوانه راهبردی بی‌سابقه برای لبنان به شمار می‌آید.
مفتی جعفری لبنان در بیانیه خود به برنامه‌های بین‌المللی برای انضمام لبنان به اراضی تحت اشغال رژیم صهیونیستی نیز اشاره کرد و افزود: ما ارزش این کشور، ارتش، ملت، مقاومت و مشارکت ملی آن به عنوان سنگ بنای وجودی لبنان را می‌دانیم. آن‌چه مورد نیاز است، بازدارندگی در برابر تل‌آویو و مبارزه با آن است. ما منتظر نابودی این رژیم هستیم.
قبلان در پایان تاکید کرد: آنچه در حال حاضر در تل‌آویو محل بحث است این است که چگونه از الجلیل و تل‌آویو در جنگ با لبنان حمایت کنند. امیدوارم از خبر مقاومت، امروز یک قدرت منطقه‌ای بزرگ است راضی بوده باشید.

مقاومت، امروز یک قدرت منطقه‌ای بزرگ است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۵ ۰۲:۳۸:۴۰