مقابله مقاومت فلسطین با تجاوز بامدادیکشنبه صهیونیستها به
غزه+فیلم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقابله مقاومت فلسطین با تجاوز بامدادیکشنبه صهیونیستها به
غزه+فیلم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شهاب، گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تصاویری را از مقابله بامداد یکشنبه خود با حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه از طریق موشک‌های زمین به هوا منتشر کرد.
بر اساس این گزارش، القسام اعلام کرد که این تصاویر مربوط به تجاوز بامداد یکشنبه رژیم صهیونیستی به غزه است که درپی آن رزمندگان مقاومت با موشک‌های زمین به هوا و ضدهوایی به مقابله با حمله هوایی دشمن اسرائیلی اقدام کردند.

لازم به ذکر است که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد روز یکشنبه مناطقی از غزه را هدف قرار دادند که با پاسخ موشکی مقاومت فلسطین همراه شد.
منابع فلسطینی نیز تصاویری از لحظه پرتاب موشک از سوی مقاومت به سوی جنگنده‌های صهیونیستی متجاوز علیه نوار غزه را منتشر کردند.
ارتش رژیم صهیونیستی بامداد روز یکشنبه اهدافی را در نوار غزه هدف حمله هوایی قرار داد. در این حملات برخی از پایگاه‌های مقاومت فلسطین هدف قرار گرفت اما آسیب جانی به فلسطینی‌ها وارد نشد.
گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که پدافند هوایی مقاومت با جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در جریان حملات بامدادی به نوار غزه مقابله کرده و به سمت آن‌ها موشک زمین به هوا پرتاب کرده است.
همزمان، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در همان ساعات بامداد در خبری فوری اعلام کرد که ارتش در واکنش به شلیک مستقیم پدافند ضدهوایی مقاومت به سمت جنگنده‌های این رژیم در نوار غزه، یکی دیگر از پایگاه‌های حماس را بمباران کرده است. در عین حال، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این خبر فوری از پایان حملات هوایی این رژیم به نوار غزه پس از بمباران تعدادی از پایگاه‌های حماس خبر داد.
ساعاتی قبل از انجام این حمله، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که برآورد نهادهای امنیتی رژیم اسرائیل بر این است که شلیک راکت در عصر روز گذشته از غزه به سمت اراضی اشغالی، پاسخی از طرف جهاد اسلامی به ترور دو نفر از فرماندهان مقاومت در جنین در هفته گذشته بوده است. پیش از آن خبرگزاری شهاب در کانال تلگرامی خود در ساعات عصر شنبه از شلیک موشک به سمت یک شهرک صهیونیستی اطراف نوار غزه خبر داده بود. بر اساس اعلام این رسانه، منابع خبری عبری وقوع انفجار در یک شهرک اطراف غزه را تأیید کردند. امیدوارم از خبر مقابله مقاومت فلسطین با تجاوز بامدادیکشنبه صهیونیستها به
غزه+فیلم
راضی بوده باشید.

مقابله مقاومت فلسطین با تجاوز بامدادیکشنبه صهیونیستها به
غزه+فیلم  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۵ ۰۲:۳۷:۲۶