مقابله ارتش سوریه با کاروان نظامی آمریکا در حومه
الحسکه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مقابله ارتش سوریه با کاروان نظامی آمریکا در حومه
الحسکه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، یک پست ایست و بازرسی ارتش سوریه کاروان نظامی آمریکا در حومه شمال الحسکه را که قصد عبور از این منطقه را داشت عقب راند.
بر اساس این گزارش، ارتش سوریه یک کاروان نظامیان اشغالگر آمریکا را از دو روستای تل اللبن و ام الخیر در منطقه تل تمر در حومه شمال الحسکه وادار به عقب نشینی کرد و مانع حرکت آن شد.
خبرنگار روسیا الیوم افزود که کاروان نظامی آمریکا متشکل از ۵ زره پوش نظامی بود که قصد عبور از این منطقه را داشتند.
ارتش سوریه در ۱۳ سپتامبر گذشته نیز مانع از حرکت یک کاروان نظامی آمریکا متشکل از ۴ زره پوش نظامی و یک کامیون کوچک شد و عبور آنها به سمت منطقه منصیف در جنوب شرقی شهر القامشلی ممانعت نمود.
فیصل المقداد وزیر امور خارجه سوریه پیش از این تاکید کرده بود که اشغال بخشی از سرزمین سوریه از سوی آمریکا و ترکیه علاوه بر تداوم اشغال جولان توسط رژیم اشغالگر اسرائیل و حملات مکرر این رژیم به اراضی سوریه، حاکمیت سوریه و قوانین بین المللی و منشور ملل متحد را نقض و صلح و امنیت منطقه را تهدید می‌کند.
وزیر خارجه سوریه افزود: ما از سازمان ملل می‌خواهیم که نقش خود را در این زمینه مطابق با بندهای مندرج در منشور این سازمان ایفا کند.
این در حالی است که نظامیان اشغالگر آمریکایی همچنان به سرقت نفت و غلات سوریه هم ادامه می‌دهند. امیدوارم از خبر مقابله ارتش سوریه با کاروان نظامی آمریکا در حومه
الحسکه
راضی بوده باشید.

مقابله ارتش سوریه با کاروان نظامی آمریکا در حومه
الحسکه  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۲ ۰۲:۳۷:۱۸