معاون اجرایی رئیس جمهور سخنران اجلاسیه شهدای شهرستان
کهگیلویه است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر معاون اجرایی رئیس جمهور سخنران اجلاسیه شهدای شهرستان
کهگیلویه است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سید علی اصغر پوربهشت یکشنبه شب با بیان اینکه بیش از ۵ هزار برنامه از ابتدای تشکیل ستاد اجرایی داشتیم، افزود: هدف از برگزاری کنگره، ترویج فرهنگ شهید و شهادت، ساری و جاری کردن گفتمان شهدا و همچنین بازیی آرمان‌های شهدا و انتقال آن به سایر نسل‌ها است.
رئیس ستاد اجرایی اجلاسیه سرداران و ۴۲۲ شهید کهگیلویه با بیان اینکه باید شور و بر انگیختگی در سطح جامعه، گفتمان شهید و شهادت باشد با اشاره به مهمترین این برنامه‌ها گفت: قریب به ۳۸۱ یادواره شهدا در قالب یادواره‌های خانگی، پایگاهی، شهدای روحانی ارتش، نیروی انتظامی به مرکزیت کهگیلویه به نمایندگی از شهرستان‌های چهارگانه در شهر دهدشت برگزار شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه از سرکشی و تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان بالای ۵۰ درصد و آزادگان، تجلیل از ۵۵۰ رزمنده دفاع مقدس و کسانی که در ترویج فرهنگ و شهادت همکاری داشتند، کاشت ۲ هزار نهال به نام شهدا در هفته منابع طبیعی، تهیه و توزیع ۲۲۰ جهیزیه به ارزش ۶۰ میلیارد ریال به نام نامی شهدا و تحویل به زوجین کم برخوردار از برنامه‌های ستاد اجرایی کنگره نام برد.
پوربهشت تاکید کرد: منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور سخنران اجلاسیه شهدای شهرستان کهگیلویه است. امیدوارم از خبر معاون اجرایی رئیس جمهور سخنران اجلاسیه شهدای شهرستان
کهگیلویه است
راضی بوده باشید.

معاون اجرایی رئیس جمهور سخنران اجلاسیه شهدای شهرستان
کهگیلویه است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۹ ۰۲:۴۲:۵۱