مطالبات کارگران پارس جنوبی در سریع‌ترین زمان پرداخت
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مطالبات کارگران پارس جنوبی در سریع‌ترین زمان پرداخت
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی سایت احکامانگیز پنج شنبه شب در بازدید از فاز ۱۹ پارس جنوبی و نشست با مدیران این فاز اظهار داشت: پرسنل صنعت نفت و گاز از سرمایه‌های ارزشمند کشور محسوب می‌شوند که باید از آنان حمایت جدی کرد.
مدیر کل دادگستری استان بوشهر افزود: در راستای حفظ حقوق عامه، همگان باید تلاش کنند تا از حجم گازهای فلر کاسته شود زیرا سوزاندن این گازها هم آثار مخرب زیست محیطی دارد و هم موجب هدر رفت منابع کشور می‌شود.
وی به رئیس دادگستری و دادستان کنگان دستور داد که پیگیری‌های لازم برای پرداخت مطالبات کارگران انجام را دهند تا شاهد هیچ گونه معوقه در پرداخت در این فصل از سال نباشیم.

وی در پایان ضمن ابلاغ تشکر مردم ایران به پرسنل مجتمع گاز پارس جنوبی، تاکید کرد: دادگستری همواره در کنار بخش صنعت بوده و تلاش خواهد کرد تا با رفع موانع تولید، شاهد رشد روزافزون تولید در آینده باشیم.
پیش از این دیدار مدیر کل دادگستری استان بوشهر، با هدف رسیدگی به مشکلات مردم با شهروندان کنگان از نزدیک ملاقات کرد.
در این نشست که با حضور، معاون مدیرکل، رئیس، دادستان و قضات دادگستری کنگان برگزار شد، به صورت حضوری مشکلات قضائی بیش از ۷۰ نفر از شهروندان مورد بررسی قرار گرفت و دستورات و مشاوره‌های لازم به عمل آمد. امیدوارم از خبر مطالبات کارگران پارس جنوبی در سریع‌ترین زمان پرداخت
شود
راضی بوده باشید.

مطالبات کارگران پارس جنوبی در سریع‌ترین زمان پرداخت
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۱ ۰۲:۴۳:۱۵