مشکین‌دشت میزبان مسابقات جودو منطقه یک کشور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مشکین‌دشت میزبان مسابقات جودو منطقه یک کشور سعید کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: با هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون جودو و هیأت جودو استان البرز مسابقات جودو منطقه یک کشور در شهر مشکین دشت شهرستان فردیس برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: به همین منظور و در راستای هماهنگی و برنامه‌ریزی این دوره از مسابقات که با حضور هفت استان در دو بخش آقایان و بانوان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان از تاریخ ۲۹ تا ۳۱ تیرماه برگزار می‌ود.
رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس تصریح کرد: همچنین جلسه‌ای در اداره ورزش و جوانان با حضور میرزایی دبیر برگزاری مسابقات منطقه‌ای کشور از فدراسیون جودو، نورمحمدی دبیر هیئت جودو استان، فیض‌اللهی عضو شورای اسلامی شهر مشکین شهر دشت و از پیشکسوتان جودو، کرمی معاون اداره ورزش و جوانان، نظری نیا رئیس هیئت جودو شهرستان فردیس فیروزبخت مسئول کمیته روستایی هیئت جودو استان برگزار گردید.
وی متذکر شد: در این جلسه مقرر شد که در ادامه تا زمان اجرای مسابقات جلسات تخصصی برای برنامه‌ریزی و پیگیری و هماهنگی بیشتر برگزار شود، در پایان جلسه حکم ریاست هیئت جودو شهرستان که توسط هیئت جودوی استان البرز صادر شده بود به نظری‌نیا اهدا شد. امیدوارم از خبر مشکین‌دشت میزبان مسابقات جودو منطقه یک کشور راضی بوده باشید.

مشکین‌دشت میزبان مسابقات جودو منطقه یک کشور  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۹ ۰۲:۳۸:۲۷