مشوق‌های قانون جوانی جمعیت در دشتستان بیش از پیش اجرایی
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مشوق‌های قانون جوانی جمعیت در دشتستان بیش از پیش اجرایی
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد بنافی پنجشنبه شب در آئین قرعه کشی ۲۵۸ قطعه زمین طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهر برازجان افزایش زاد ولد را امید و پیشرفت یک جامعه دانست و بیان کرد، بدون اجرای قانون جوانی جمعیت نمی‌توان انتظار افزایش فرزند آوری داشت.
فرماندار شهرستان دشتستان بیان کرد: دشمن با راه انداختن جنگ ترکیبی از جمله جنگ جمعیتی در چند دهه گذشته، با تنظیم خانواده به فکر کاهش جمعیت ملل شرقی افتاد و متأسفانه با شعار اشتباه دو فرزندی و فرزند کمتر، زندگی بهتر باعث کاهش شدید جمعیت و نیروی کار شد.
بنافی گفت: مشوق‌های جمعیت و قانون جوانی جمعیت باید بیش از پیش اجرایی شود.
وی بیان کرد: امروز نهضت و جهاد ازدواج و فرزند آوری وظیفه جهادی همه خانواده‌ها است و گروه‌های مردمی و جمعیتی باید فعال شوند و مسئولین همه در زمینه حکمرانی باید تلاش کنند.
فرماندار دشتستان ضمن تشکر از همه مسئولین استان، تلاش مجموعه راه و شهرسازی را قابل تقدیر دانست و افزود: روند واگذاری زمین برای تمام واجدین شرایط این طرح باید ادامه داشته باشد و اگر این قوانین اجرا نشود نمی‌توان از نسل جوان انتظار فرزند آوری داشت.
در پایان مراسم قرعه کشی با حضور ۲۵۸ نفر از متقاضیان واجدالشرایط و همچنین دستگاه‌های اجرایی، نماینده دادگستری انجام و صورتجلسه شد. امیدوارم از خبر مشوق‌های قانون جوانی جمعیت در دشتستان بیش از پیش اجرایی
شود
راضی بوده باشید.

مشوق‌های قانون جوانی جمعیت در دشتستان بیش از پیش اجرایی
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۳۰ ۰۲:۳۷:۵۴