مسکو ادعای وایرال شده در حمله به گروه واگنر را فریب رسانه‌
خواند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مسکو ادعای وایرال شده در حمله به گروه واگنر را فریب رسانه‌
خواند
به گزارش خبرگزای سایت احکام، وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه‌ای گزارش‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی درباره ادعای حمله از خطوط پشتی ارتش روسیه علیه گروه واگنر را بی اساس، جعلی و صرفاً اقدامات فتنه‌انگیز رسانه‌ای خواند.
در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است که همه اخبار و ویدئوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی درباره ادعای حمله از جبهه پشتی علیه گروه واگنر توسط وزارت دفاع روسیه جعلی و اقدامات فتنه‌انگیز رسانه‌ای بوده است.
وزارت دفاع روسیه در بخش دیگری از بیانیه خود تاکید می‌کند که تمام پیام‌ها و فریم‌های ویدئویی که از طرف یوگنی پریگوژین در شبکه‌های اجتماعی در مورد ادعای “حمله وزارت دفاع روسیه به اردوگاه‌های واگنر” منتشر شده است با واقعیت مطابقت ندارد و یک تحریک اطلاعاتی است.
وزارت دفاع روسیه در این بیانیه افزود: نیروهای مسلح فدراسیون روسیه به انجام مأموریت‌های رزمی در خط مقدم جبهه با نیروهای مسلح اوکراین در منطقه عملیات ویژه نظامی ادامه می‌دهند.
پیشتر اخبار جعلی مربوط به حمله راکتی نیروهای ارتش روسیه به مقر اردوگاه گروه واگنر در شبکه‌های مجازی منتشر شده بود. امیدوارم از خبر مسکو ادعای وایرال شده در حمله به گروه واگنر را فریب رسانه‌
خواند
راضی بوده باشید.

مسکو ادعای وایرال شده در حمله به گروه واگنر را فریب رسانه‌
خواند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۵:۳۲