مسکن مهر انزلی تا هفته‌های آتی تعیین تکلیف می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مسکن مهر انزلی تا هفته‌های آتی تعیین تکلیف می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسدالله عباسی بعد از ظهر دوشنبه در بازدید از چندین پروژه صنعتی، عمرانی و ورزشی در شهرستان بندرانزلی با اشاره به پروژه ریلی رشت- کاسپین، اظهار کرد: با حل مشکلات اعتباری و امکانی پروژه ریلی رشت – کاسپین اجرای این پروژه با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.
وی با اشاره به اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومانی برای پروژه کنارگذر انزلی، افزود: مشکلات اعتباری پروژه کنارگذر انزلی حل شده و به جد پیگیر اجرای این پروژه هستیم.
استاندار گیلان به دغدغه مردم در خصوص مسکن سایت احکام، اضافه کرد: مسکن سایت احکام انزلی تا هفته‌های آتی تعیین تکلیف می‌شود.
عباسی با اشاره به سلب میزبانی تیم ملوان در رقابت‌های کشوری به دلیل نداشتن ورزشگاه مناسب، بیان کرد: داشتن یک ورزشگاه مناسب و مجهز حق مردم و تیم محبوب ملوان است.
وی با بیان اینکه ورزشگاه تختی انزلی طی یک دهه گذشته رها شده بود، افزود: وضعیت این ورزشگاه مطلوب نبود و از این رو حق میزبانی از ملوان سلب شده بود.
استاندار گیلان از اختصاص بیش ۲۷ میلیارد تومان برای مرمت و بازسازی ورزشگاه انزلی خبر داد و اضافه کرد: این میزان اعتبار برای استانداردسازی ورزشگاه انزلی در نظر گرفته شده و بیشتر کارها انجام شده است.
عباسی ادامه داد: برای شروع بازسازی قسمت شمالی سکوهای ورزشگاه انزلی بیش از پنج میلیارد اعتبار تخصیص داده شده است.
وی با تاکید بر پیگیری‌های میدانی پروژه‌ها، این حرکت‌های پیگیرانه را اثربخش برشمرد و افزود: مسئله تالاب انزلی و مسائل زیست محیطی این شهرستان در این سفر مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
استاندار گیلان از نام نویسی بیش از شش هزار متقاضی طرح ملی مسکن در استان خبر داد و اضافه کرد: از این تعداد ۱۵۰۰ نفر واجد شرایط طرح ملی مسکن هستند.
عباسی با اشاره به مشکل عرصه و زمین برای اجرای طرح ملی مسکن در گیلان، بیان کرد: موانع موجود در بخش تأمین زمین برای اجرای مسکن ملی برداشته شده و عرصه‌ها آماده برای واگذاری است.
وی با تاکید بر بکارگیری از سازه‌های نو و مقاوم برای اجرای طرح ملی مسکن، افزود: در انزلی مشکل عرصه وجود ندارد و هم اکنون ۳۶ واحد مسکن ملی در این شهرستان در حال احداث است. امیدوارم از خبر مسکن مهر انزلی تا هفته‌های آتی تعیین تکلیف می‌شود راضی بوده باشید.

مسکن مهر انزلی تا هفته‌های آتی تعیین تکلیف می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۶ ۰۲:۳۸:۲۷