مساجد مهریز با کمبود روحانی مواجه است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مساجد مهریز با کمبود روحانی مواجه است به گزارش خبرنگار سایت احکام، عبدالرضا محی الدینی در اجلاس شهرستان نماز در سایت احکامیز اظهار کرد: هم‌اکنون در شهرستان سایت احکامیز ۲۵۷ باب مسجد در شهر و مناطق روستایی وجود دارد که در ۱۰۰ مسجد نماز اقامه می‌شود و برای انجام امور تبلیغی با کمبود روحانی مواجه هستیم.
وی عنوان کرد: برگزاری نمازجماعت در مدارس، ادارات و نهادها از برنامه‌های مهمی است که با همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی در شهرستان صورت می‌گیرد.
محی الدینی یادآور شد: برای انجام برنامه‌ها هیچ ردیف بودجه مشخصی نداریم و اگر صنایع و خیران همکاری بهتری داشته باشند، بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
امام جمعه سایت احکامیز تاکید کرد: وجود امکانات بهداشتی و رفاهی در مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در شهرستان موضوع مهمی است که امیدواریم با درایت و پیگیری مسئولان مرتبط رفع شود.
وی همچنین به بیان اهمیت نماز در مدارس پرداخت و گفت: باید امکانات و نمازخانه های مدارس به‌روزرسانی شود تا شوق اقامه نماز در دانش آموزان ایجاد شود.
در این مراسم از فعالان حوزه نماز با حضور امام جمعه سایت احکامیز، فرماندار ، مدیر ستاد اقامه نماز استان در محل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان سایت احکامیز تقدیر شد. امیدوارم از خبر مساجد مهریز با کمبود روحانی مواجه است راضی بوده باشید.

مساجد مهریز با کمبود روحانی مواجه است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۲ ۰۲:۴۰:۳۷