مسابقات ورزشی دانشجویان دختر در بوشهر برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مسابقات ورزشی دانشجویان دختر در بوشهر برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، اداره امور فرهنگی آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران بوشهر عصر پنجشنبه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با هدف محکومیت جنایت اسرائیل در غزه و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و افزایش فعالیت جسمی و ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان، یک دوره مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان در آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران بوشهر برگزار کرد.
این مسابقات در ۵ رشته متنوع ورزش همگانی شامل رشته‌های: دارت، طناب کشی، شطرنج، تنیس روی میز و پرتاب دیسک برگزار شد
کارشناس مسئول امور فرهنگی آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران بوشهر پنج شنبه شب ضمن تبریک هفته‌ی تریبت بدنی و ورزش به همه ورزشکاران و محکومیت جنایت اسرائیل در غزه و حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: ورزش را باید به یک عادت در زندگی خود تبدیل کنیم
زهره رضایی بخش افزود: از سال ۱۳۸۳، ۲۶ سایت احکام به عنوان روز تربیت بدنی نامگذاری شده است و به منظور اینکه جامعه بیشتر به ورزش ترغیب شود، این روز به هفته تربیت بدنی و ورزش تغییر یافت.
رضایی بخش اضافه کرد: ورزش کردن برای سلامت جسم و روح، ضروری است و اگر به یک عادت همیشگی تبدیل شود، نقش مهمی در سلامتی و داشتن یک زندگی موفق دارد.
در پایان این مسابقات نتایج ذیل به دست آمد: در رشته تنیس روی میز مریم تاجی پرتاب دیسک مقام اول، آتوسا دهدشتی شطرنج مقام اول، عاطفه حسین پور و ریحانه حسین زاده (مشترک) در رشته دارت مقام اول، اوین سادات دست فال طناب کشی مقام اول، ساناز فرهی نژاد_سحر علی پور وفرشته خشنودی، اوین سادات دست فال، سپیده مرادزاده (گروهی) کسب کردند.
؛ در این مسابقات ۵۹ نفر دانشجو شرکت کردند و داور مسابقات مدرس درس تربیت بدنی و ورزش خاتون کریمی آشگفتکی بوده است‌. امیدوارم از خبر مسابقات ورزشی دانشجویان دختر در بوشهر برگزار شد راضی بوده باشید.

مسابقات ورزشی دانشجویان دختر در بوشهر برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۰ ۰۲:۳۹:۱۴