مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن ملی یزد بصورت روزانه پیگیری
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن ملی یزد بصورت روزانه پیگیری
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سایت احکامان فاطمی، روز سه‌شنبه با حضور در سایت ۳۷۷ هکتاری و سایت مربوط به مسکن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهر یزد و نیز سایت ۴۳ هکتاری شهرستان تفت و بازدید از آخرین وضعیت اجرای پروژه ها، از آغاز دور دوم بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن استان یزد خبر داد.
وی عنوان کرد: در این دور از بازدیدها، به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از پروژه های نهضت ملی مسکن استان بازدید کردیم و وضعیت اجرای پروژه ها و مصوبات دور قبلی بازدیدها بررسی می شود.
فاطمی، یکی از سایت های مورد بازدید امروز را، سایت ۳۷۷ عنوان کرد و افزود: در جریان این بازدید، آخرین وضعیت اجرای پروژه مورد بررسی قرار گرفت و بر تسریع در روند اجرای آن تاکید شد.
استاندار یزد همچنین با اشاره به بازدید از سایت ۴۳ هکتاری نهضت ملی مسکن شهرستان تفت بیان کرد: عملیات مربوط به آماده سازی معابر این سایت انجام شده و به زودی قرعه کشی مربوط به واگذاری ۸۰۰ قطعه زمین این سایت به متقاضیان انجام می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تحرک بسیار خوبی در حوزه نهضت ملی مسکن شروع شده است، اظهار داشت: به منظور سرعت بخشی به تحقق تعهد دولت در حوزه مسکن، مسائل مربوط به پروژه های این حوزه به صورت روزانه پیگیری و تصمیمات لازم اتخاذ می شود. امیدوارم از خبر مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن ملی یزد بصورت روزانه پیگیری
می‌شود
راضی بوده باشید.

مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن ملی یزد بصورت روزانه پیگیری
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۴ ۰۲:۳۸:۱۶