مرگ ۲ نفر بر اثر گازگرفتگی در مشهد/ ‏۶ نفر راهی بیمارستان
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مرگ ۲ نفر بر اثر گازگرفتگی در مشهد/ ‏۶ نفر راهی بیمارستان
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، آتشپاد دوم حسن نجمی از فوت مادر ۵۰ ساله و فرزند ۱۵ ساله‌اش بر اثر گاز گرفتگی در خیابان فرامرز عباسی خبر داد و اظهار کرد: ۶ نفر دیگر در این ساختمان مسکونی بر اثر گاز گرفتگی دچار مسمومیت شده و به مرکز درمانی منتقل شدند.
معاون عملیات آتش نشانی مشهد بیان کرد: عصر شنبه این حادثه به مرکز فرماندهی اعلام شد و بلافاصله همکاران ایستگاه ۴۳ به محل وقوع حادثه در خیابان فرامرز عباسی اعزام شدند.
وی افزود: با حضور آتش نشانان مشخص شد در ۷ واحد یک ساختمان سه طبقه به علت ایراد در لوله کشی خروجی گاز و دودکش‌ها، ۸ نفر دچار گاز گرفتگی شده اند که ۲ نفر فوت کرده اند و ۶ نفر دیگر توسط نیروهای اورژانس حاضر در محل به مرکز درمانی منتقل شدند.
نجمی بیان کرد: پس از حضور آتش‌نشانان و تست گاز در طبقه اول این ساختمان ۱۰۰۰ پی پی ام گاز نشان داد.
معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت: با حضور قاضی کشیک، گاز ساختمان مذکور قطع شد که وصل مجدد آن نیازمند تاییدیه از نظام مهندسی خواهد بود.
وی توصیه کرد: شهروندان از اتصالات خروجی و نصب کلاهک دودکش، ایمن بودن تجهیزات گرمایشی، پکیج، بخاری و موتورخانه‌های شوفاژ اطمینان کامل حاصل کنند و به محض احساس کردن بوی گاز سریعاً درب و پنجره‌ها را باز کنند. امیدوارم از خبر مرگ ۲ نفر بر اثر گازگرفتگی در مشهد/ ‏۶ نفر راهی بیمارستان
شدند
راضی بوده باشید.

مرگ ۲ نفر بر اثر گازگرفتگی در مشهد/ ‏۶ نفر راهی بیمارستان
شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۴۳:۴۳