مردم مهاباد ۳۵۰دستگاه خودرو را در اختیار ستاد انتخابات قرار
دادند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مردم مهاباد ۳۵۰دستگاه خودرو را در اختیار ستاد انتخابات قرار
دادند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسن عباسی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری مهاباد اظهار کرد: تعامل و همدلی بسیار خوبی در بین مردم و مسؤولان این شهرستان وجود دارد و در جلساتی که با معتمدان و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا انجام گرفته است مردم مهاباد ۳۵۰ دستگاه خودرو را به صورت رایگان در اختیار ستاد انتخابات قرار دادند.
وی افزود: سابقه درخشان جمهوری اسلامی ایران در برگزاری انتخابات سالم و قانونی و ایجاد فضای آرامش و اطمینان در مردم، بسترهای لازم را برای تقویت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کرده است.
عباسی با اشاره به سفر رئیس جمهور در سال ۱۴۰۱ به مهاباد گفت: این سفر مصوبات بسیار خوبی برای مهاباد داشت و در این سفر دستور ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی مهاباد و شتاب بخشی احداث بیمارستان جدید مهاباد داده شد.
وی ادامه داد: در بخش درمان احداث ۲ بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی و ۹۶ تختی تأمین اجتماعی در کنار بازسازی بیمارستان قدیم و همچنین ساخت چند خانه بهداشت در مناطق روستایی بخشی از خدمات دولت در این شهرستان است.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی هم گفت: هر اندازه مشارکت بیشتر باشد به همان اندازه نیز می‌تواند انتظارات و مطالبات در سطح ملی بالا ببرد و ضروری بوده تمام شهروندان نسبت به مشارکت در این رویداد سیاسی اهتمام داشته باشند.
سلام ستوده افزود: مردم در طول ادوار گذشته با مشارکت خود در انتخابات، نشان دادند که هجمه‌های دشمنان هیچ تأثیری در اراده آنان ندارد و همواره در انتخابات و راهپیمایی‌ها حضور پرشوری دارند.
وی اضافه کرد: هم اکنون مسئله انتخابات علاوه بر اینکه یک مشارکت سیاسی و سهیم شدن مردم در سرنوشت خودشان است، به یک وظیفه دینی و شرعی نیز تبدیل شده است.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمینه جذب سرمایه گذار نیز گفت: در این مدت با سرمایه گذاران زیادی مکاتباتی صورت گرفته است و تمایل برای سرمایه گذاری در این شهرستان وجود دارد. امیدوارم از خبر مردم مهاباد ۳۵۰دستگاه خودرو را در اختیار ستاد انتخابات قرار
دادند
راضی بوده باشید.

مردم مهاباد ۳۵۰دستگاه خودرو را در اختیار ستاد انتخابات قرار
دادند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۶-۱۴ ۰۲:۴۳:۳۸