مردم شهرستان آوج نیازمند تأمین پزشک هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مردم شهرستان آوج نیازمند تأمین پزشک هستند به گزارش سوالات شرعی و احکام، وحید زرگر در دیدار با دکتر دیده بان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، کمبود پزشک و نیروی متخصص در شهرستان را موجب بروز نارضایتی عمومی دانست و افزود: با عنایت به اهمیت مقوله سلامت و سیاست‌های دولت سیزدهم کمبودها و نواقص حوزه دارو و درمان در شهرستان باید جبران گردد.
وی خاطر نشان کرد: مدیریت و کادر مرکز بهداشت شهرستان علی رغم کمبود امکانات با تلاش‌های شبانه روزی سعی می‌کنند خدمات مطلوب را به شهروندان ارائه دهند اما بی تردید حمایت و نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی می‌تواند این وضعیت را ارتقا بخشد.
این مسئول تاکید کرد: یکی از سیاست‌های اصولی دولت سیزدهم توزیع عادلانه امکانات به خصوص در زیرساخت‌هایی مانند سلامت است که در این زمینه انتظار داریم مجموعه مدیریت درمان استان نگاه خاصی به شهرستان آوج داشته باشند.
گفتنی است دکتر دیدبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز در این دیدار گزارشی درخصوص فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته درحوزه بهداشت و درمان شهرستان آوج ارائه کرد. امیدوارم از خبر مردم شهرستان آوج نیازمند تأمین پزشک هستند راضی بوده باشید.

مردم شهرستان آوج نیازمند تأمین پزشک هستند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۵ ۰۲:۴۳:۳۱