مردم خارگ در راهپیایی روز قدس حضوری گسترده خواهند
داشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مردم خارگ در راهپیایی روز قدس حضوری گسترده خواهند
داشت
محمدرضا دشتی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: روز جهانی قدس، میراث بزرگ برجای مانده از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است تا فریادی واحد و دشمن شکن در میان صفوف بهم پیوسته امت اسلام انسجام یابد و این امت واحده در آخرین جمعه از ماه ضیافت الهی با بانگ محکم و رسا، رفتارهای دوگانه نظام منحوس سلطه و جنایات دهشت بار رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی را محکوم و خفتگان عالم را به حق خواهی و مبارزه با جبهه کفر و الحاد جهانی و زمینه سازی ظهور حضرت ولیعصر (عج) دعوت کند.
وی افزود: امسال در حالی مردم بصیر، خداجو و ولایتمدار جزیره مقاوم و راهبردی خارگ در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس حضور می‌یابند که رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی، گستاخانه تر از همیشه در حمله به غزه و نقض حریم کشورهای مسلمان سوریه و لبنان بارزتر از گذشته به نمایش گذاشته است، رویکردی وحشیانه که همه حق جویان و عدالت خواهان در اقصی نقاط جهان ضمن محکوم کردن آن، یک صدا بر توحش افسارگسیخته این غده سرطانی در نسل کشی فلسطینیان در غزه تصریح کرده‌اند.
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم شریف در ماه پربرکت رمضان و گرامی‌داشت روز جهانی قدس از آحاد مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه جزیره ایثار مقاومت خارگ دعوت می‌کنم تا همگام با سایر مردم در سراسر میهن عزیز اسلامی، بار دیگر در صفوفی به هم فشرده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.
وی گفت: راهپیمایی در جزیره مقاوم خارگ فردا ساعت ۱۱ صبح از شهدای خوشنام این جزیره تا مسجد ولی عصر (عج) برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر مردم خارگ در راهپیایی روز قدس حضوری گسترده خواهند
داشت
راضی بوده باشید.

مردم خارگ در راهپیایی روز قدس حضوری گسترده خواهند
داشت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۵ ۰۲:۴۹:۵۹