مردم با مشارکت حداکثری مجلسی قدرتمند را روی کار خواهند
آورد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مردم با مشارکت حداکثری مجلسی قدرتمند را روی کار خواهند
آورد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدصادق معتمدیان روز جمعه در جمع مردم ارومیه در مصلی امام خمینی (ره) ارومیه با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو، اظهار داشت: امنیت انتخابات، مشارکت حداکثری، سلامت انتخابات و رقابت استوار، چهار رکن اصلی انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند است.
وی با تاکید بر صیانت از آرای مردم، افزود: مردم با مشارکت حداکثری در این انتخابات، ضمن تعیین سرنوشت خویش، مجلسی قدرتمند را روی کار خواهند آورد.
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با وجود تحریم‌ها و توطئه‌های ظالمانه دشمنان در ۴۵ سال گذشته، نظام جمهوری اسلامی دستاوردهای بزرگی را در حوزه‌های مختلف برای ایران به ارمغان آورده است.
معتمدیان با اشاره به استقرار امنیت پایدار در ایران اسلامی، افزود: امروز سنگرهای دفاعی کشورمان به سواحل دریای مدیترانه گسترش یافته و این امر بیانگر نقش کلیدی جمهوری اسلامی در خاورمیانه و قدرت جبهه مقاومت در منطقه است.
وی همچنین با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در خصوص توسعه شاخص‌های هر استان براساس ظرفیت‌های آن منطقه، خاطرنشان کرد: خدمتگزاران ایران اسلامی در آذربایجان‌غربی در دو سال گذشته در راستای محرومیت‌زدایی، جبران عقب‌افتادگی ها و توسعه متوازن استان، گام‌های بلندی در حوزه تأمین زیرساخت‌ها و ارتقای شاخص‌های اقتصادی و اشتغال برداشته‌اند.
استاندار آذربایجان‌غربی به تبدیل استان به یکی از قطب‌های معدنی کشور نیز اشاره کرده و افزود: امروز با تمرکز بر معادن استان و توسعه این بخش، آذربایجان‌غربی یکی از ثروتمندترین استان‌ها در این حوزه محسوب شده و زمینه برای تحولات اقتصادی در منطقه فراهم شده است.
معتمدیان همچنین با اشاره به سابقه تاریخی آذربایجان‌غربی در حوزه کریدورهای تجاری، اضافه کرد: ۲۵ درصد پایانه‌های مرزی و بیشترین گمرکات کشور در این استان بوده و آذربایجان‌غربی در مسیر کریدورهای بین‌المللی قرار دارد و با توسعه راه‌های مواصلاتی منتهی به مرزها، به دنبال ارتقای شاخص‌های گمرکی و اقتصادی منطقه هستیم.
وی در ادامه با اشاره با ارائه خدمات حداکثری به مردم در دولت سیزدهم، افزود: در دو سال گذشته شاهد گازرسانی به ۵۶۲ روستا و اتصال ۴۱۲ روستا به شبکه اینترنت بودیم و به زودی تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به این شبکه متصل خواهند شد.
استاندار آذربایجان‌غربی به بهره‌برداری از ۷۹۳ کلاس درس جدید در دهه فجر امسال نیز اشاره کرده و یادآور شد: همچنین در حوزه سلامت، رویکرد دولت سیزدهم توسعه حوزه بهداشت و درمان آذربایجان‌غربی بوده و از این رو شاهد افتتاح بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های متعدد در سطح استان هستیم.
معتمدیان همچنین با بیان اینکه آذربایجان‌غربی امروز پایگاه بزرگ راه‌سازی شده، افزود: یکی از محورهای توسعه استان توجه به راه‌ها بوده و برنامه‌های ویژه‌ای در این خصوص در حال اجرا بوده و شاهد تحول بزرگی در حوزه راه‌های مواصلاتی آذربایجان‌غربی هستیم.
وی در ادامه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه منطقه ویژه اقتصادی ارومیه – سرو، تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی ارومیه – سرو با توجه به برخورداری از زیرساخت‌های لازم، زمینه را برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های بزرگ و رشد و پیشرفت حوزه اقتصادی استان فراهم خواهد کرد.
استاندار آذربایجان‌غربی به تهیه طرح جامع شهر ارومیه نیز اشاره کرده و افزود: با تأمین منابع ملی، سند جامع ترافیک شهر ارومیه نیز در دست مطالعه و بروزرسانی بوده و با اهتمام همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی و مدیریت شهری، حوزه حمل و نقل عمومی این شهر با سیستم‌های مدرن توسعه خواهد یافت. امیدوارم از خبر مردم با مشارکت حداکثری مجلسی قدرتمند را روی کار خواهند
آورد
راضی بوده باشید.

مردم با مشارکت حداکثری مجلسی قدرتمند را روی کار خواهند
آورد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۰ ۰۲:۴۱:۴۱