مراکز نیکوکاری مدارس علمیه در استان بوشهر راه‌اندازی
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراکز نیکوکاری مدارس علمیه در استان بوشهر راه‌اندازی
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سید علیرضا حسینی پنج شنبه شب در نشست با مدیر کل کمیته امداد و امام خمینی (ره) بوشهر اظهار داشت: در مباحث فرهنگی طلاب می‌توانند کنار کمیته امداد باشند و به جهت توانمندسازی پتانسیل خوبی در این راستا وجود دارد.
وی با بیان اینکه در جهت احیای زکات طلاب ظرفیت خوبی دارند گفت: کمیته می‌تواند از ظرفیت طلاب استفاده کند و علاوه بر این ظرفیت طلاب امریه هم در حوزه‌های علمیه وجود دارد که این هم ظرفیتی است و می‌توان استفاده کرد.
مدیر برنامه ریزی امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواستار استفاده ۲ نهاد از ظرفیت یکدیگر شد و گفت: یکی از از پتانسیل‌ها، ظرفیت اردویی ۲ نهاد است که نهادها می‌توانند از ظرفیت‌های متقابل یکدیگر بهره ببرند.
عباس روشن مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر نیز در این دیدار گفت: تعامل و ارتباط خوبی طی چند سال اخیر بین کمیته امداد و حوزه علمیه ایجاد شده و در این راستا تفاهم نامه‌ای تنظیم شده است.
حجت الاسلام مرتضی زارع مسئول امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان بوشهر نیز اظهار داشت: هدف از این نشست در راستای ارتباط مؤثر و استفاده از ظرفیت‌های موجود و متقابل ۲ نهاد است.
در این جلسه مدیر کل کمیته امداد و امام خمینی (ره) استان بوشهر موافقت خود را بر راه اندازی مراکز نیکوکاری مدارس علمیه در استان اعلام کرد.
همچنین مقرر شد مدیریت مراکز نیکوکاری در روستاهای بالای ۱۰ هزار نفر به طلاب و روحانیون واگذار شود و همچنین از سوی حوزه علمیه استان در صندوق ولایت سپرده گذاری صورت گیرد و از این طریق بتوان به جهت حمایت از طلاب تسهیلات مناسب اعطا شود، مرکز اسلامی مددکاری در استان با همکاری دو نهاد تأسیس و از ظرفیت روان شناسان حوزه علمیه در آن استفاده شود. امیدوارم از خبر مراکز نیکوکاری مدارس علمیه در استان بوشهر راه‌اندازی
می‌شود
راضی بوده باشید.

مراکز نیکوکاری مدارس علمیه در استان بوشهر راه‌اندازی
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۲ ۰۲:۴۰:۱۰