مراسم عزاداری حسینی مکتب انسان‌سازی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم عزاداری حسینی مکتب انسان‌سازی است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام روح‌الله مختاری شامگاه شنبه در مراسم سوگواری شب چهارم عزاداری سید و سالار شهیدان در هشتگرد اظهار کرد: ماه محرم به واقع ماه پیروزی خون بر شمشیر و عدالت در مقابل باطل است، اگر به واقعه عاشورا با دید عمیق بنگریم به این واقعیت خواهیم رسید.
وی بیان کرد: با فرهنگ عاشورا به طور حتم مسیر پیروزی نهایی حق علیه باطل ترسیم می‌شود.
امام جمعه هشتگرد تصریح کرد: به همین دلیل است که معتقدیم مراسم عزاداری امام حسین (ع) مکتب انسان‌سازی و معرفت‌افزا است و باید از آن بهره ببریم.
وی خاطرنشان کرد: دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا واقعه عاشورا را تحریف کند اما اگر شعور حسینی با شور حسینی در بین عزاداران ممزوج شود قطعاً شکست خواهد خورد.
مختاری گفت: دشمنان با سیاه‌نمایی‌ها و جنگ تبلیغاتی قصد خدشه وارد کردن دستگاه اباعبدالله الحسین (ع) را دارند اما غافل از این هستند که خداوند حافظ اصلی این راه است.
وی متذکر شد: در این روزهایی که با حضور در مراسم عزاداری خود را حسینی می‌کنیم باید مراقب دوچندانی داشته باشیم که حسین بمانیم. امیدوارم از خبر مراسم عزاداری حسینی مکتب انسان‌سازی است راضی بوده باشید.

مراسم عزاداری حسینی مکتب انسان‌سازی است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۳ ۰۲:۳۸:۴۶