مراسم جشن روزه اولی‌ها در بیجار برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم جشن روزه اولی‌ها در بیجار برگزار شد حسین رجب پور شامگاه یکشنبه در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: مراسم جشن روزه اولی‌ها با حضور ۲۵۰ دختر در حوزه علمیه بیجار و تعداد ۵۰۰ نفر پسر روزه اولی در مسجد موسی بن جعفر برگزار شد.
وی افزود: جشن روزه اولی‌ها با عنوان «شکرانه طاعت» با هدف تشویق و انس هرچه بیشتر به روزه داری، تبیین جایگاه والای ماه مبارک رمضان و تأثیر اعمال ارزشمند آن در سعادت انسان، در فضایی شاد و خاطره انگیز برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه بیجار تاکید کرد: ماه مبارک رمضان یکی از فرصت‌های ناب و ظرفیت بزرگ برای اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی ویژه نوجوان است.
وی ادامه داد: در میان فعالیت‌های متعدد در این حوزه برای نوجوانان و اجرای برنامه‌هایی برای روزه اولی‌ها بهترین فرصت برای تحکیم مبانی دینی و اعتقادی آنان است.
رجب پور به اهمیت برگزاری چنین برنامه‌هایی اشاره و خاطر نشان کرد: اجرای چنین برنامه‌های موجب شکل گیری خاطره‌ای به یاد ماندنی در ذهن این نوجوانان می‌شود و زمینه اشاعه فرهنگ دینی را فراهم می‌کند. امیدوارم از خبر مراسم جشن روزه اولی‌ها در بیجار برگزار شد راضی بوده باشید.

مراسم جشن روزه اولی‌ها در بیجار برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۸ ۰۲:۴۳:۴۵