مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در برازجان برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در برازجان برگزار شد دبیر ستاد ترتیل خوانی مسجد قدس دشتستان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به استقبال جوانان و نوجوانان این شهرستان از محافل قرآنی اظهار داشت: در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ ناب قرآنی در جامعه، برای چهارمین سال محفل ترتیل خوانی قرآن کریم در مسجد قدس برازجان برگزار شد.
عبدالرضا برازجانیبا اشاره به استقبال بسیار خوب مردم شهر برازجان از این برنامه قرآنی گفت: در این محفل بیش از ۳۵ نفر از قاریان ممتاز شهرستان دشتستان و استان بوشهر به قرائت می‌پردازند و هر شب نیز برنامه تفسیر و تدبر در قرآن کریم قبل از قرائت قرآن اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه جوانان اصلی‌ترین مخاطب و شرکت کننده این محفل قرآنی هستند خاطرنشان کرد: محفل قرآنی در نقاط مختلف دشتستان با مدیریت جوانان و نوجوانان قاری در حال برگزاری است و استقبال خوبی از این برنامه‌های معنوی می‌شود.
در حاشیه این محفل قرآنی نیز کلاس‌های قرآنی ویژه نونهالان و نوجوانان دایر است و متولیان این مسجد به‌صورت همزمان آمادگی میزبانی از سنین مختلف اعضای خانواده را دارند. امیدوارم از خبر مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در برازجان برگزار شد راضی بوده باشید.

مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در برازجان برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۳۱ ۰۲:۳۹:۵۴