مراسم تحلیف عضو جدید شورای شهر سنندج برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم تحلیف عضو جدید شورای شهر سنندج برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، رییس شورای اسلامی شهر سنندج شامگاه پنج‌شنبه در مراسم تحلیف عضو جدید شورای اسلامی شهر سنندج، با محکوم خواندن جنایات تروریستی در گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: همه ما این جنایات تروریستی را محکوم می‌کنیم.
عزت رضایی افزود: بر اساس رأی هیئت حل اختلاف مرکزی و نامه فرمانداری که به شورای شهر سنندج ابلاغ شده، شاهد مراسم تحلیف شیدا حیدریان، عضو جدید شورای شهر هستیم.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای این عضو جدید شورای اسلامی سنندج، از خدمات و تلاش‌های «وفا اصلانی» عضو سابق ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج نیز طی دو سال گذشته تقدیر کرد.
«شیدا حیدریان»، عضو جدید شورای شهر سنندج دارای کارشناس ارشد شهرسازی، گرایش برنامه‌ریزی شهری است که در سوابق کاری خود انجام طرح‌های جامع شهری، تفصیلی و سگونتگاه‌های غیررسمی و همکاری با شهرداری تهران را دارد.
در این جلسه رؤسای جدید دو کمیسیون شورای این شهر نیز با توجه به تغییرات صورت گرفته در اعضای شورای شهر سنندج، تعیین شدند و بر این اساس بهروز ابراهیم‌آبادی به عنوان رییس کمیسیون عمران و شیدا حیدریان به عنوان رییس کمیسیون حاشیه شهر و نواحی کم‌برخوردار انتخاب شدند. امیدوارم از خبر مراسم تحلیف عضو جدید شورای شهر سنندج برگزار شد راضی بوده باشید.

مراسم تحلیف عضو جدید شورای شهر سنندج برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۵ ۰۲:۴۱:۴۹