مراسم بزرگداشت ۲۰۰۰ شهید دانش آموز غزه در گناوه برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مراسم بزرگداشت ۲۰۰۰ شهید دانش آموز غزه در گناوه برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، امام جمعه گناوه چهارشنبه شب در این مراسم اظهار داشت: ۳۲ روز از عملیات غافلگیر کننده و بی نظیر طوفان الاقصی نیروهای مقاومت و فلسطینی بر علیه رژیم اشغالگر قدس می‌گذرد که این عملیات طوفانی را علیه رژیم صهیونیستی آغاز کرد.
حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: بیش از ۷۰ سال از اشغال سرزمین مقدس اسلامی که محل تولد بسیاری از پیامبران الهی و عروج پیامبر اکرم (ص) و به تعبیر امام راحل پاره تن اسلام است، توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی می‌گذرد.
وی گفت: مقاومت فلسطین عملیاتی به تعبیر مقام معظم رهبری غیر قابل ترمیم بر علیه این رژیم آغاز کرد که تمام دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی این رژیم غاصب را از کار انداخت و صهیونیست در این عملیات شکستی بی نظیر در تاریخ به چشم خود دید و تنها راه برای جبران این شکست مفتضحانه خود را در بمباران و حمله به مردم مظلوم و بی دفاع، زنان، کودکان، بیماران می بیند.
وی بیان کرد: امروز دشمن در حالی که مستاصل شده است عملیات زمینی را علیه مردم غزه آغاز کرده است و خودشان و رسانه‌های غربی اینگونه تبلیغ می‌کنند که ما غزه را محاصره کرده‌ایم اما واقعیت غیر از این است و نیروهای ارتش صهیونیستی آنها جرأت ندارند در برابر رزمندگان و مقاومت فلسطینی تاب بیاورند.

وی ادامه داد: ارتش رژیم صهیونیستی که خود را مجهزترین ارتش‌های دنیا می‌داند در مقابل رزمندگانی که از کمترین ابزار و تجهیزات برخوردار هستند کم می‌آورده است.
وی گفت: نیروی زمینی رژیم صهیونیستی در باتلاق غزه فرو رفته است و این رژیم ۲ راه یا قبول آتش بس و یا ادامه جنگ و کشتار نسل که در تاریخ بی سابقه است را پیش رو دارد.
وی گفت: اگر رژیم صهیونیستی و حامی بزرگ آن یعنی آمریکا آتش بس را بپذیرد در حقیقت یعنی شکست را پذیرفته و اگر جنگ را ادامه دهد به معنای کشتن کودکان، زنان، دانش آموزان و بمباران بیمارستان‌ها و مردم را تحت فشار همه جانبه قرار دادن، است.
وی گفت: امروز ترس دشمنان از این است که مبادا اضلاع چندگانه مقاومت یعنی انصارالله یمن، حزب الله لبنان، مقاومت اسلامی عراق مستقیماً وارد جنگ شوند و لذا همه اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها از این رژیم جعلی حمایت می‌کنند اما قطعاً پیروزی از آن مقاومت و مردم مظلوم غزه و فلسطین خواهد بود.
حجت الاسلام رکنی حسینی بیان کرد: امروز شاهد بیداری افکار عمومی مردم سراسر جهان در حمایت از مردم غزه و فلسطین حتی در کنار کاخ سفید هستیم و می‌بینیم که پرچم مقدس اسلامی و تمثال مبارک رهبری در آنجا نصب شده است.

وی تصریح کرد: امروز مسلمانان و همه مردم آزاده جهان بیدار شده‌اند و آمریکا دیگر جایگاهی در میان مسلمانان و مردم آزاده جهان ندارد.
وی گفت: در حالی رژیم صهیونیستی به دنبال معامله قرن بود و می‌خواست تا سفارتخانه‌های خود را در کشورهای اسلامی افتتاح کند اما همین عملیات طوفان الاقصی، طوفانی به پا کرد که همه این معادلات و محاسبات دشمن را به هم زد.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه امروز همه ما وظیفه داریم که با تاسی از آموزه‌های دینی از مردم مظلوم و مسلمان غزه و فلسطین حمایت و با آنها همدردی کنیم، افزود: رهبر انقلاب، ملت و دولت ایران اسلامی از آغاز انقلاب تا کنون با شجاعت، صلابت و اقتدار از مردم فلسطین حمایت می‌کنند.
اجرای سرود گروه سرود جوانه‌های احساس، دکلمه، مداحی و خاطره گویی حجت الاسلام موسوی از بخش‌های دیگر این آئین بود. امیدوارم از خبر مراسم بزرگداشت ۲۰۰۰ شهید دانش آموز غزه در گناوه برگزار
شد
راضی بوده باشید.

مراسم بزرگداشت ۲۰۰۰ شهید دانش آموز غزه در گناوه برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۹ ۰۲:۳۶:۳۷