مذاکره با حماس برای تبادل اسرا را از سرمی گیریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مذاکره با حماس برای تبادل اسرا را از سرمی گیریم به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، در نهایت پس از ناتوانی رژیم صهیونیستی برای پیروزی در جنگ غزه پس از ۹ ماه منازعه خونین و فشار جامعه جهانی برای توقف نسل کشی فلسطینیان، اکنون مقامات تل آویو برای خروج از باتلاق غزه به دنبال راهکاری دیپلماتیک هستند.
بر این اساس، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به صورت تلفنی درباره جنگ غزه و شرایط منطقه گفتگو و رایزنی کردند.
نتانیاهو در این تماس تلفنی به بایدن اطلاع داد به زودی مذاکرات با حماس جهت تبادل اسرا از سر گرفته خواهد شد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به رئیس جمهور آمریکا گفت: تل آویو به زودی یک هیأت دیپلماتیک را برای مذاکره با حماس به منظور آزادی اسرای خود اعزام خواهد کرد. با این حال، اسرائیل زمانی به جنگ در غزه پایان خواهد بخشید که به تمامی اهداف خود در این منازعه برسد.
در بیانیه کاخ سفید درباره این تماس تلفنی آمده است: بایدن با ابراز خرسندی از تصمیم نتانیاهو برای از سرگیری مذاکره با حماس، از رسیدن دو طرف به یک توافق فراگیر استقبال کرد.
کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی اعلام کرد رئیس موساد فرماندهی تیم مذاکره کننده رژیم صهیونیستی با جنبش حماس را برعهده خواهد داشت. امیدوارم از خبر مذاکره با حماس برای تبادل اسرا را از سرمی گیریم راضی بوده باشید.

مذاکره با حماس برای تبادل اسرا را از سرمی گیریم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۰:۰۵