مذاکرات تل‌آویو با مصر با هدف جلوگیری از تکرار واقعه «محمد
صلاح»!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مذاکرات تل‌آویو با مصر با هدف جلوگیری از تکرار واقعه «محمد
صلاح»!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، یک هیئت نظامی ویژه تحقیق رژیم صهیونیستی در سفری یک روزه به قاهره مناقشات مرزی طرفین و جزئیات پرونده هلاکت سه نظامی مرزی این رژیم به دست سرباز مصری را بررسی کردند.
وبگاه صهیونیستی «i۲۴» شامگاه یکشنبه گزارش داد که شماری از افسران ارشد نظامی «اسرائیل» در سفری به مصر جزئیات پرونده تحقیق هلاکت سه نیروی مرزی این رژیم در مناطق مرزی مشترک را با مقامات مصری از نزدیک بررسی و ارزیابی کردند.
در سفر امروز «الیعزر تولدنو» فرمانده منطقه جنوبی ارتش صهیونیستی به مصر، «افی دفرین» فرمانده واحد نظامی «تیفل» و رئیس واحد اطلاعات نظامی ارتش، وی را همراهی کردند.
در همین ارتباط، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید این مطلب اعلام کرد که در سفر امروز این هیئت نظامی به قاهره، طرفین با حضور در محل حادثه هفته گذشته در مرز مشترک، جزئیات درگیری را بررسی و دو طرف مکلف به پیگیری این پرونده برای روشن شدن ابعاد این حادثه شدند.
روز شنبه هفته گذشته، یک سرباز مصری در مرز این کشور با فلسطین اشغالی، سه نظامی صهیونیست را کشت و شماری دیگر را زخمی کرد. امیدوارم از خبر مذاکرات تل‌آویو با مصر با هدف جلوگیری از تکرار واقعه «محمد
صلاح»!
راضی بوده باشید.

مذاکرات تل‌آویو با مصر با هدف جلوگیری از تکرار واقعه «محمد
صلاح»!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۲ ۰۲:۳۹:۰۸