مدیران و کارمندان نمونه و دستگاه‌های برتر شهرستان دیر تجلیل
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مدیران و کارمندان نمونه و دستگاه‌های برتر شهرستان دیر تجلیل
شدند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سیدعلی حسینی عصر سه شنبه در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه و دستگاه‌های اجرایی برتر شهرستان دیر با گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: تجلیل از کسانی که بهتر کار می‌کنند یک اصل اسلامی است منتها باید معیار داشته باشیم و بر اساس آن عمل کنیم.
امام جمعه دیر با بیان اینکه کارمندان باید دنبال کار جهادی باشند، افزود: در نظام اسلامی یک کارمند باید شئونات را در اداره و غیر اداره مراعات کند چون رفتار او به پای نظام اسلامی نوشته می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه برخورد صادقانه با مردم و امانت داری باید از شاخص‌های مهم انتخاب کارمند نمونه باشد، بیان کرد: کارمندان باید این نگرش و بینش را داشته باشند که خدمت به مردم، عبادت است.

حسینی با بیان اینکه مراجعه مردم و ارباب رجوع به ادارات را به چشم نعمت نگاه کنیم، عنوان کرد: دنبال خوشحال کردن مردم از طریق گره گشایی از مشکلات آنها باشیم.
وی تاکید کرد: اگر نگرش کارمند ما خدمتگزاری به مردم باشد، در پیشگاه خداوند نمونه است اگر چه لوح تقدیر هم به او ندهند.
امام جمعه دیر با اشاره به اینکه خُلف وعده نکنیم، یادآور شد: اگر به مردم قول می‌دهیم باید بر اساس حساب و کتاب باشد و اگر عملیاتی نشد علت آن را صادقانه بگوییم.
فرماندار شهرستان دیر نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به عنوان کسی که پرچم مبارزه با استکبار را دست گرفته است، بزرگترین مبارزه با آمریکا و استکبار را خدمت به مردم می‌داند.
یونس باربرز افزود: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم باید به طور جدی در ادارات ما به یک فرهنگ تبدیل شود.
وی با تاکید بر لزوم پاسخگویی درست به مردم، بیان داشت: حساسیت در کارها باعث رونق و پیشرفت در کار می‌شود.
فرماندار شهرستان دیر گفت: کار شبانه روزی، حضور مرتب و بدون توجه به ساعت کاری در اداره، جذب اعتبارات استانی و ملی، داشتن روحیه کار گروهی و جهادی و صداقت با مردم و دولت از ملاک‌های انتخاب مدیر نمونه است.
وی با بیان اینکه تا می‌توانیم منشأ خیر برای مردم باشیم، خاطرنشان کرد: وقت شناسی و داشتن روحیه حل مشکلات مردم از دیگر معیارها است.

در پایان این مراسم از کارمندان و مدیران نمونه و دستگاه‌های اجرایی برتر شهرستان دیر تجلیل شد.
ادارات هلال احمر، شهرداری آبدان، شبکه دامپزشکی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای، گمرک و امور آبفا به عنوان دستگاه‌های اجرایی برتر و رئیس بیمارستان امام هادی (ع) و رؤسای ادارات آموزش و پرورش بردخون، کمیته امداد، گاز و تأمین اجتماعی نیز به عنوان مدیر برتر معرفی شدند. امیدوارم از خبر مدیران و کارمندان نمونه و دستگاه‌های برتر شهرستان دیر تجلیل
شدند
راضی بوده باشید.

مدیران و کارمندان نمونه و دستگاه‌های برتر شهرستان دیر تجلیل
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۰ ۰۲:۴۳:۲۱