مدیران برطرف کننده مشکلات مردم باشند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مدیران برطرف کننده مشکلات مردم باشند به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد هادی شامگاه چهارشنبه در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی بیان کرد: بیش از دو هزار و ۵٠٠ نفر ساعت دبیرخانه این جشنواره زمان صرف شده است.
وی ادامه داد: نباید حقوقی از هر فرد در این جشنواره ضایع شود و قسم خورده بودیم که هیچ گاه اجازه ندهیم که از این دست اتفاقات در دوره بیست و پنجم رخ دهد لازم به ذکر است که سهمیه‌ای که برای استانداری فارس در نظر گرفته شده بود نیز از بین رفت و تمامی کارکنان دولت در این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفتند.
رئیس جشنواره شهید رجایی در استان فارس متذکر شد: اگر ایرادی در خصوص شاخص‌ها وجود داشته باشد می‌توان از طریق ارائه دیدگاه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی می‌توان این موضوع را به تهران گزارش داد تا این شاخص برطرف شود.
به گفته این مقام مسئول انقلابی‌ترین فرد شخصی است که بیشترین خدمت را به مردم ارائه دهد این در حالی است که ضد انقلاب ترین فرد نیز شخصی است که از وظایف خود کوتاهی می‌کند.
استاندار فارس یادآور شد: توجه به نیازهای مردمی در حد توان از جمله مطالباتی است که در مجموعه دولت وجود دارد و مردمان فارس نیز به قدری انسان‌های منصفی هستند که همواره از مدیران استان رضایت دارند.
ایمانیه معتقد است حضور و ارتباط با مردم از جمله مسائلی است که باید در جامعه رواج داده شود تا این آگاهی در جامعه وجود داشته باشد که مدیران در میان مردم اند تا بتوان شعار دولت سیزدهم که کار و کرامت هست را محقق نمود.
عالی‌ترین مقام دولت در استان فارس اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید دارای برنامه ریزی با سه مؤلفه کوتاه، میان و بلند مدت داشته باشند و خود دستگاه نیز نسبت به ارزیابی این برنامه‌ها اقدام کنند.
استاندار فارس بر اصول اساسی در دستگاه‌های اجرایی نظیر پاسخگویی، سلامت اداری و خلاقیت تاکید کرد و افزود: مسئولی در تهران وجود دارد که وقتی استاندار فارس نامه اداری برای وی ارسال می‌کند پس از گذشت ٢ ماه هنوز آن را رصد نکرده است.
وی ادامه داد: در نظام جمهوری اسلامی هیچ بن بستی وجود ندارد و می‌توان از تمامی مشکلات به خوبی گذر کرد و با توسعه بهره وری تمامی مشکلات را برطرف نمود.
ایمانیه یادآور شد: اگر مدیران و کارگزاران انقلاب بتوانند به خوبی با مردم ارتباط داشته باشند و نیازهای مردم را برطرف کنند بیش از ٩٩ درصد از مردم پای کار انقلاب هستند. امیدوارم از خبر مدیران برطرف کننده مشکلات مردم باشند راضی بوده باشید.

مدیران برطرف کننده مشکلات مردم باشند  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۹ ۰۲:۳۹:۴۸