مدارس ۲ شهر خوزستان تعطیل شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مدارس ۲ شهر خوزستان تعطیل شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، داوود میرشکار شامگاه شنبه در گفت و گویی تلویزیونی اظهار کرد: با توجه به شرایط ناسالم هوای سوسنگرد و شوشتر، کارگروه اضطرار آلودگی هوا استان خوزستان، مقطع پیش دبستانی و دبستان این ۲ شهر را در روز یکشنبه ۱۹ آذرماه در نوبت‌های های صبح و عصر غیرحضوری اعلام کرد.
سخنگو کارگروه اضطراری آلودگی هوا خوزستان گفت: دیگر شهرهای استان هم وضعیت ناسالم را دارند ولی ۲ شهر ذکر شده نسبت به بقیه شهرها شرایط هوایی ناسالم‌تری دارند.
وی اضافه کرد: شاخص هوا در سوسنگرد ۱۷۳ در شوشتر ۱۶۰ و در دیگر شهرهای استان از این عدد کمتر است.
سخنگو کارگروه اضطراری آلودگی هوا خوزستان در خصوص اخطار و شکایت از شرکت‌های نیشکری بیان کرد: رصدهای ما شبانه روزی ادامه دارد، یکی دیگر از شرکت‌های نیشکری فردا به مراجع قضائی معرفی می‌شود و منتظر رأی مراجع قضائی هستیم. دیگر شرکت‌ها هم اگر آلایندگی داشته باشند معرفی خواهند شد.
میرشکار ادامه داد: با توجه به اینکه خط قرمز ما سلامتی مردم است، پیگیر هستیم که روز گذشته یک شرکت دیگر و چند شهرداری استان به مراجع قضائی استان معرفی شده‌اند که به نتیجه خواهیم رسید. امیدوارم از خبر مدارس ۲ شهر خوزستان تعطیل شدند راضی بوده باشید.

مدارس ۲ شهر خوزستان تعطیل شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۰ ۰۲:۴۱:۰۱