محور مقاومت روزبه‌روز قدرتمندتر می‌شود/موازنه قدرت تغییر
کرده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر محور مقاومت روزبه‌روز قدرتمندتر می‌شود/موازنه قدرت تغییر
کرده است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی امروز دوشنبه در همایش جهاد تبیین و بصیرتی کارکنان و خانواده‌های نیروی انتظامی شهرستان دورود، اظهار داشت: خانواده از ابتدای تاریخ تاکنون به‌عنوان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی، زیربنای جوامع و خاستگاه فرهنگ‌ها، تمدن‌ها و تاریخ بشر بوده است.
وی افزود: دین اسلام به‌عنوان مکتبی انسان‌ساز، بیشترین توجه را به والایی خانواده دارد، ازاین‌رو، این نهاد مقدس را کانون تربیت می‌شمرد و نیک‌بختی و بدبختی جامعه انسانی را نیز به صلاح و فساد این بنا وابسته می‌داند و هدف از تشکیل خانواده را تأمین نیازهای عاطفی و معنوی انسان از جمله دستیابی به آرامش معرفی می‌کند.
پلیس در راستای مصالح و آرمان‌های امت اسلامی انجام‌وظیفه می‌کند
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت و ضرورت پلیس در جامعه اشاره کرد و گفت: اهمیت و ضرورت پلیس و نیروی انتظامی در جامعه به اهمیت و ضرورت وجود امنیت در زندگی بر می‌گردد.
حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی، تأکید کرد: امنیت نعمتی بی‌بدیل است و در همه ابعاد فردی، اجتماعی، سیاسی فرهنگی، اقتصادی قضائی و … از نیازهای اصلی فرد و جامعه است و ایجاد و گسترش آن نیز وظیفه حکومت‌ها، دولت‌ها و آحاد ملت است و هیچ مکتب یا نظام حقوقی نمی‌تواند نسبت به آن بی‌تفاوت باشد؛ زیرا امنیت عامل مهمی برای رشد و توسعه همه‌جانبه یک جامعه هست.
وی ضمن تجلیل از تلاش پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت گفت: نام پلیس در هر جامعه همان قدر که برای تبهکاران و قانون‌شکنان وحشت‌آفرین و دلهره‌آور است برای مردم آرامش‌زا و اطمینان‌بخش است و در کشور ما نیز نیروی انتظامی با تلاش برای ایجاد نظم برقراری قانون و امنیت و برخورد با متخلفان و مجرمان از یک سو و دادن ضمانت معنوی به جامعه از سوی دیگر، باعث اتکای مردم به خود شده است و نگاهی به عملکرد نیروی انتظامی هر ناظر منصفی را به این باور می‌رساند که این نیرو در مسیر درستی گام بر می‌دارد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان همچنین مردمی‌بودن پلیس را بیانگر موقعیت خطیر او دانست و گفت: مردمی‌بودن پلیس بیانگر موقعیت خطیر آن در اجتماع است، بدین معنا که پلیس یک قدرت برتر نیست؛ بلکه به‌عنوان سرباز و خدمتگزار تحت رهبری ولایت‌فقیه و فرماندهی کل قوا همواره در کنار مردم است و در راستای مصالح و آرمان‌های امت اسلامی انجام‌وظیفه می‌کند و چنان که در قانون اساسی بر مردمی‌بودن کل نیروهای مسلح تأکید می‌شود که نیروهای مسلح همواره در کنار مردم و در راستای مصالح و آرمان‌های امت اسلامی انجام‌وظیفه می‌کند.
محور مقاومت روزبه‌روز قدرتمندتر می‌شود
حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی در بخش دیگری از سخنان خود به جنایات جنگی رژیم کودک کش اسرائیل اشاره کرد و گفت: رژیم جعلی صهیونیستی که بعد از سال‌ها تحمیل رنج بر مردم فلسطین عزیز و بعد از استیصال از مقابله با جنبش مقاومت، راه را بار دیگر در کودکشی جستجو کرد و با قتل‌عام زنان و کودکان منتهی‌الیه جنایت را برای جهانیان به نمایش گذاشت.
وی افزود: امروزه موازنه قدرت تغییریافته و رژیم کودک کش دیگر دست برتر را ندارد؛ زیرا محور مقاومت با الهام‌گیری از روح فرمانده محور مقاومت سپهبد شهید سلیمانی روزبه‌روز قدرتمندتر شده و صدای پاهای مجاهدان نه‌تنها در پشت دروازه رژیم جعلی بلکه در دل سرزمین‌های اشغال شده و تحت تصرف شنیده می‌شود.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، تأکید کرد: خداوند قاهر یاریگر مظلومان و منتقم خون انسان‌ها و مجاهدانی است که در سرزمین انبیا به‌خاطر دفاع از وطن و هویت اسلامی به خاک و خون کشیده می‌شوند، مجاهدانی که با الهام‌گیری از انقلاب اسلامی، مبارزه با استکبار و صهیونیسم را باور کرده و معادله جنگ قدرت را عوض کردند.
بنابراین گزارش، در این مراسم از خانواده‌های کارکنان نیروی انتظامی و اعضای وابسته، از سوی مرکز فرهنگی خانواده عقیدتی سیاسی استان تجلیل به عمل آمد. امیدوارم از خبر محور مقاومت روزبه‌روز قدرتمندتر می‌شود/موازنه قدرت تغییر
کرده است
راضی بوده باشید.

محور مقاومت روزبه‌روز قدرتمندتر می‌شود/موازنه قدرت تغییر
کرده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۷ ۰۲:۳۹:۴۵