محموله «گنج یاب» قاچاق در دیلم توقیف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر محموله «گنج یاب» قاچاق در دیلم توقیف شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار حیدر سوسنی شنبه شب در جمع خبرنگاران بیان کرد: مأموران یگان امداد شهرستان دیلم از حمل محموله گنج یاب قاچاق توسط خودروهای حامل کالای قاچاق در سطح حوزه استحفاظی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور تردد خودروی مذکور در بندر دیلم اعزام و موفق شدند این خودرو را متوقف و یک نفر قاچاقچی را در این زمینه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.
سردار سوسنی با بیان اینکه در بازرسی خودروی مورد نظر تعداد ۲۱ دستگاه گنج یاب قاچاق کشف شد، گفت: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۱۳ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم و تحویل به مراجع قضائی، افزود: برخورد قاطع با سوداگران میراث فرهنگی در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان تقاضا می‌کنیم در صورت اطلاع از فعالیت‌های این دسته از افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. امیدوارم از خبر محموله «گنج یاب» قاچاق در دیلم توقیف شد راضی بوده باشید.

محموله «گنج یاب» قاچاق در دیلم توقیف شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۳ ۰۲:۳۷:۵۶