«محمود بیگلر» سرپرست سازمان غذا و دارو شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «محمود بیگلر» سرپرست سازمان غذا و دارو شد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از وبدا، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پذیرش استعفای بهرام دارایی از سمت معاونت وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، در حکمی محمود بیگلر عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران را به عنوان سرپرست سازمان غذا و دارو منصوب کرد.
در حکم بهرام عین اللهی خطاب به بیگلر آمده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید. لذا باتوجه به استعفای جناب آقای دکتر بهرام دارایی، نظر به تخصص و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست سازمان غذا و دارو» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.
وی افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.
بیگلر سوابقی از جمله معاونت توسعه و برنامه ریزی سازمان غذا و دارو، ریاست پارک فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت توسعه و مدیریت برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی تهران، مدیر کل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضویت در هیأت امنا دانشگاه علوم پزشکی البرز را در کارنامه دارد.
بهرام دارایی نیز هشتم آبان ۱۴۰۰ با حکم وزیر بهداشت به عنوان رئیس سازمان غذا و دارو منصوب شد. امیدوارم از خبر «محمود بیگلر» سرپرست سازمان غذا و دارو شد راضی بوده باشید.

«محمود بیگلر» سرپرست سازمان غذا و دارو شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۶ ۰۲:۴۸:۲۰