محمد ضیف در شرایط بسیار خوبی قرار دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر محمد ضیف در شرایط بسیار خوبی قرار دارد به گزارش سوالات شرعی و احکام، یک خبرنگار اسرائیلی اعلام کرد که «محمد ضیف»، فرمانده کل قسام در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.
«بن کسبت»، خبرنگار روزنامه عبری زبان معاریو تاکید کرد که طبق اطلاعات رسیده به ارتش، محمد ضیف فرمانده کل گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس وضعیت بسیار خوبی دارد و روی پاهای خود راه می‌رود و هیچ نشانه‌ای دال بر بیماری یا فلج بودن او وجود ندارد، کاملاً بر عکس برآوردهای قبلی سازمان‌های اطلاعاتی اسرائیلی.
پیش از این، پایگاه خبری عبری زبان کیباه اعلام کرده بود که اسم محمد ضیف فرمانده کل گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس جزو بیشترین کلمات جست و جو شده توسط کاربران اسرائیلی است.
همچنین پیشتر در جریان مبادله اسرا؛ «زاهر جبارین»، مسئول دفتر اسرا، شهدا و مجروحان جنبش حماس در گفتگو با شبکه الجزیره تاکید کرده بود که برخی اسرای فلسطینی ۴۴ سال از عمر خود را در زندان‌های رژیم صهیونیستی گذرانده‌اند و محمد ضیف فرمانده کل گردان‌های قسام به وعده خود به اسرا عمل کرد و باعث آزادی آن‌ها شد. امیدوارم از خبر محمد ضیف در شرایط بسیار خوبی قرار دارد راضی بوده باشید.

محمد ضیف در شرایط بسیار خوبی قرار دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۰ ۰۲:۳۷:۰۰