محفل انس با قرآن در بوشهر برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر محفل انس با قرآن در بوشهر برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر سه شنبه شب در این برنامه گفت: قرآن برترین کتاب آسمانی است که خداوند در برترین شب بر انسان نازل کرد.
وحید حیدری اظهار کرد: محافل انس با قرآن از برنامه‌های مستمر اداره کل در طول سال و مناسبت‌های ملی و مذهبی است تا قرائت قرآن بین نسل جوان و نوجوان نهادینه شود.
وی افزود: حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی یکی از رسالت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تمام تلاش خود را در این راستا انجام خواهیم داد.
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل ضمن تقدیر از مجموعه پدافند هوایی شهید بوشهریان، اظهار امیدواری کرد با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در مساجد استان بتوانیم ظرفیت‌ها را شناسایی و به جامعه معرفی کنیم.
در این محفل انس با قرآن علاوه بر قرائت سید عبدالخالق حسینی و محمدرضا هاشمی، گروه سرود دختران پدافند هوایی به اجرای سرودن شعر حماسی پرداختند.
این برنامه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و منطقه پدافند هوایی شهید بوشهریان برگزار شد. امیدوارم از خبر محفل انس با قرآن در بوشهر برگزار شد راضی بوده باشید.

محفل انس با قرآن در بوشهر برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۷ ۰۲:۳۷:۴۰